All India Institute of Medical Sciences (AIIMS) opublikował wyniki przydziału miejsc w rundzie 2 INI SS. Kandydaci, którzy zarejestrowali się na proces doradczy, mogą odwiedzić oficjalną stronę internetową AIIMS, aiimsexams.ac.inaby sprawdzić wyniki przydziału miejsc. INI SS Round 2 Seat Allotment 2024 jest dostępny w formacie PDF i zawiera szczegóły, takie jak numer indeksu kandydata, kategoria, przydzielony instytut i przedmiot.
W oficjalnym ogłoszeniu czytamy: „Ten wynik jest kontynuacją poprzedniego wyniku 1. rundy przydziału instytutu w odniesieniu do zastosowanego przedmiotu/specjalności, patrz ogłoszenie nr 61/2024 z dnia 19.06.2024 r. o przyjęciu na kursy DM/M.Ch/MD(HA) na sesję w lipcu 2024 r. Wynik ten został przygotowany na podstawie wyborów dokonanych podczas 01. rundy dokonywania wyboru w okresie od 04.06.2024 r. do 11.06.2024 r. oraz zasług uzyskanych w AML i CML”.

Wynik przydziału miejsc w ramach doradztwa INI SS na rok 2024: Kroki sprawdzania

Kandydaci mogą wykonać następujące kroki, aby sprawdzić wyniki przydziału miejsc w rundzie 2 na kierunek INI SS Counselling 2024:
Krok 1: Odwiedź oficjalną stronę internetową AIIMS: aiimsexams.ac.in.
Krok 2: Na stronie głównej kliknij link „Wyniki 2. rundy internetowego przydziału miejsc na sesję INI-SS w lipcu 2024 r.”
Krok 3: Na ekranie pojawi się nowa strona z plikiem PDF.
Krok 4: Wyświetl i pobierz listę alokacji.
Krok 5: Wydrukuj listę przydzielonych miejsc, aby zachować ją na przyszłość.
Kandydaci mogą kliknąć Tutaj aby sprawdzić wyniki naboru miejsc w rundzie 2 na kierunek INI SS Counselling 2024.
Aby uzyskać dalsze informacje, kandydaci proszeni są o odwiedzenie oficjalnej strony internetowej All India Institute of Medical Sciences.

Source link