„3 Body Problem” zakończy się trzecim sezonem w serwisie Netflix.

Adaptacja science-fiction, której pierwszy sezon rozpoczął się w marcu, oficjalnie ma wyemitować drugą i trzecią część zanim dobiegnie końcawyjaśniając wcześniejsze oświadczenie streamera, że ​​powróci „z zupełnie nowymi odcinkami, które poprowadzą widzów przez całą podróż tej epickiej sagi”.

Wiadomość została ogłoszona w piątek podczas panelu Netflix FYSEE.

Aktualizacja pojawia się niecały miesiąc później „Problem trzech ciał” został odnowiony w połowie maja podczas wstępnej prezentacji Netflix w Nowym Jorku. Jednak zakres tego odnowienia nie był wcześniej jasny.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy opowiedzieć tę historię aż do jej epickiego zakończenia” – stwierdzili wówczas we wspólnym oświadczeniu twórcy David Benioff, DB Weiss i Alexander Woo. „Odkąd przeczytaliśmy ostatnią stronę wspaniałej trylogii Cixina Liu, mieliśmy nadzieję, że uda nam się zabrać ze sobą widzów na koniec wszechświata. No to ruszamy!”

Te trzy sezony mogą odzwierciedlać trylogię Cixina Liu „Wspomnienia o przeszłości Ziemi”, na którą składają się „Problem trzech ciał”, „Mroczny las” i „Koniec śmierci”.

Na podstawie książek „Problem 3 ciał” koncentruje się na fatalnej decyzji jednej kobiety podjętej w Chinach w latach 60. XX wieku podczas rewolucji kulturalnej. Decyzja ta splata się z grupą przyjaciół z Oksfordu kilkadziesiąt lat później, którzy zostają wciągnięci w konfrontację z obcym zagrożeniem, które może potencjalnie zniszczyć ludzkość, zgodnie z oficjalnym logline.

Na początku tego miesiąca Benioff i Weiss odnowili swoją ekskluzywną wieloletnią umowę na pisanie, produkcję i reżyserię nowych seriali i filmów w serwisie Netflix, która obejmuje kontynuację pracy nad „Problemem 3 ciał” oraz dramatem historycznym „Śmierć przez błyskawicę”. ” z Michaelem Shannonem i Matthew Macfadyenem w rolach głównych.

Pierwszy sezon „3 Body Problem” jest dostępny w serwisie Netflix.Source link