Czerwcowy mrok nie ma końca Maks od zaskakiwania widzów zupełnie nowymi filmami, aby rozpocząć lato.

Co miesiąc streamerzy udostępniają zupełnie nowe, filmowe gadżety, którymi może cieszyć się każdy. Od pełnych akcji ulubionych filmów, filmów science-fiction z udziałem kobiet po przerażające thrillery – jest mnóstwo historii, w które możesz się zagłębić, a my jesteśmy tutaj, aby Ci to trochę ułatwić.

Chociaż lista nowych filmów Maxa w czerwcu wykracza daleko poza te siedem tytułów, TheWrap chciał zwrócić uwagę na najlepsze ze swojej oferty.

Oto nasza wyselekcjonowana lista najlepszych nowych filmów w czerwcu na platformie Max.

„Przyczajony tygrys, ukryty smok” (2000)

"Przyczajony tygrys ukryty smok" (Klasyka Sony Pictures)
„Przyczajony tygrys, ukryty smok” (Sony Pictures Classics)

Epicka XIX-wieczna opowieść o „Przyczajonym tygrysie, ukrytym smoku” w reżyserii Anga Lee stanowi kronikę podróży Yu Shu Lien (Michelle Yeoh), której zadaniem jest ochrona 400-letniego miecza jej kochanka-wojownika (Chow Yun-fat) i dostarczenie go w bezpieczne miejsce. Jednak gdy zostaje skradziony, Yu Shu Lien wdaje się w śmiertelne poszukiwania, które mogą kosztować ją życie. W filmie występują Yeoh, Yun-fat, Zhang Ziyi, Chang Chen, Xian Gao i nie tylko, a film zdobył Oscary za najlepszy film nieanglojęzyczny i najlepsze zdjęcia.

„Nieoszlifowane klejnoty” (2019)

"Nieoszlifowane klejnoty" (Netflix, A24)
„Nieoszlifowane klejnoty” (Netflix, A24)

Adam Sandler występuje w roli Howarda Ratnera w thrillerze kryminalnym „Uncut Gems”, który koncentruje się na jubilerze, który wkracza zdecydowanie za głęboko, podejmując zakład o wysoką stawkę, który może mieć wpływ na jego życie na zawsze. W obsadzie „Nieoszlifowanych klejnotów” znaleźli się Sandler, Julia Fox, LaKeith Stanfield, Idina Menzel, Kevin Garnett, a także reżyserzy „Good Time” Josh i Benny Safdie, którzy mają talent do niesamowicie stresujących filmów.

„Martwe zło” (2013)

"Martwe zło" (Wydanie zdjęć Sony)
„Martwe zło” (wydanie Sony Pictures)

W „Martwym złu” Fede Álvareza, będącym jego interpretacją krwawego klasyka horroru „Martwe zło”, narkomanka Mia (Jane Levy) prosi brata i ich przyjaciół, aby towarzyszyli jej do chaty w lesie, aby pomóc jej w podróży odstawienia . Kiedy jednak jeden z nich natrafia na „Księgę Umarłych” i czyta jej strony, budzą demona opętanego Mię.

„Artysta katastrofy” (2017)

"Artysta katastrofy" (A24, Warner Bros.)
„Artysta katastrofy” (A24, Warner Bros.)

„The Disaster Artist” opowiada historię wyrzutka filmowca Tommy’ego Wiseau (James Franco), który wyrusza na misję przeniesienia swojego filmu „The Room” na duży ekran. Oprócz zagrania w filmie Franco zasiadał także w fotelu reżysera filmu „The Disaster Artist”, będącego kroniką powstawania jednego z najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek powstały. W obsadzie znaleźli się Dave Franco, Seth Rogen i Josh Hutcherson.

„Splot” (2009)

"Splatać" (Warner Bros.)
„Splice” (Warner Bros.)

„Splice”, którego współautorem i reżyserem jest Vincenzo Natali, to thriller science fiction opowiadający o dwóch genetykach Clive’ie i Elsie (Adrien Brody i Sarah Polley), którzy specjalizują się w tworzeniu hybryd gatunków. Kiedy ich pomysł wykorzystania ludzkiego DNA w eksperymencie zostaje odrzucony, w tajemnicy realizują projekt, w wyniku czego tworzą niezwykle inteligentnego Drena (Delphine Chanéac). Jednakże, chociaż Dren zaczynała jako ich największe dzieło w historii, w miarę jak dorastała, stawała się jeszcze większym zagrożeniem dla ich życia.

„Poszukiwany” (2008)

"Poszukiwany" (Zdjęcia uniwersalne)
„Poszukiwany” (Universal Pictures)

W „Wanted” James McAvoy wciela się w Wesleya Gibsona, skromnego pracownika biurowego, który stara się przezwyciężyć morderstwo ojca, z którym był w separacji. Wtedy nagle spotyka Foxa (Angelina Jolie), która zabiera go do swojego podziemnego stowarzyszenia zabójców. Wesley, rzucając wyzwanie makabrycznym szkoleniom organizacji, jest podekscytowany swoimi nowymi umiejętnościami, choć wkrótce dowiaduje się, że jego członkostwo ma swoją cenę. „Wanted” reżyseruje Timur Bekmambetov, a w rolach głównych występują McAvoy, Jolie, Morgan Freeman, Common i Chris Pratt.

„Inni” (2010)

"Inni" (Columbia Pictures, wydanie Sony Pictures)
„The Other Guys” (Columbia Pictures, Sony Pictures Releasing)

Will Ferrell i Mark Wahlberg łączą siły w „The Other Guys” jako dwaj głupkowaci detektywi nowojorskiej policji, Gamble i Hoitz, którzy siedzą przy biurku. Kiedy Hoitz decyduje, że jest gotowy rzucić biuro i zająć się pracą policyjną na ulicy, obaj ostatecznie podejmują się sprawy o wiele poważniejszej, niż sobie wyobrażali. Komedia akcji wyreżyserował Adam McKay („Anchorman”), a w obsadzie znaleźli się Ferrell, Wahlberg, McKay, Eva Mendes, Michael Keaton, Samuel L. Jackson i Dwayne Johnson.Source link