„Tomb Raider: Legenda Lary Croft” ustaliła datę premiery w serwisie Netflix na 10 października w sobotę. W serialu animowanym występuje Hayley Atwell, która podkłada głos kultowemu poszukiwaczowi przygód.

Projekt Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z trylogii gier wideo „Tomb Raider” („Tomb Raider”, „Rise of the Tomb Raider”, „Shadow of the Tomb Raider”). Gry zostały opracowane przez Crystal Dynamics i Eidos Montréal i opublikowane przez Square Enix.

Za scenariusz serialu odpowiada Tasha Huo („Wiedźmin: Pochodzenie krwi”), która będzie także producentem wykonawczym obok Dmitriego M. Johnsona, Howarda Blissa, Stephana Bugaja i Jacoba Robinsona.

Pierwsza gra wideo „Tomb Raider” została wydana w 1996 roku. W grze Lara Croft wyrusza na poszukiwanie trzech artefaktów znanych jako Potomkowie i przypadkiem odnajduje zaginiony kontynent Atlantydę.

Podczas wywiadu na temat jej filmu „Mission: Impossible — Dead Reckoning” z 2023 r., prowadzonego przez The Movie Dweeb, – powiedział Atwell animowanego serialu „Tomb Raider”: „Scenariusze są fantastyczne. Widziałem fragmenty animacji i kiedy to robię, jesteśmy w budce, często w dresach, co jest świetne, ponieważ nie musisz robić glam, ale też nie musisz wykonywać wszystkich ćwiczeń fizycznych rzeczy, które robi Lara. Trzeba po prostu chrząkać w swego rodzaju krajobrazie dźwiękowym. Dużo oddychania, co sprawia, że ​​sesja jest lekko hiperwentylowana.”

„To naprawdę wzruszający, zabawny i lekki film i uwielbiam to robić. Myślę, że to, co osiągają tak dobrze, to to, że naprawdę rozumieją wydźwięk tego utworu” – dodała. „Pchają to do przodu, czego chcą fani, ale także stanowią naturalny postęp w zakresie tego, gdzie może to pójść dalej. Kocham to.”

Obejrzyj zwiastun w powyższym filmie.



Source link