W wywiad w programie BBC Radio 4 „Desert Island Discs” aktorka Rebel Wilson przyznała, że ​​uważa pomysł, że „tylko aktorzy heteroseksualni mogą grać role heteroseksualne, a aktorzy homoseksualni mogą grać role homoseksualne” to „totalny nonsens”.

„Myślę, że powinnaś móc zagrać dowolną rolę” – powiedziała queerowa aktorka. „Ale zawsze myślę, że w komedii Twoim zadaniem jest zawsze flirtować z tą linią tego, co jest dopuszczalne. Czasami przekraczasz tę granicę, ale ostatecznie starasz się zabawiać ludzi.

Dodała, że ​​stawianie zawsze na bezpieczeństwo komediowe nie jest receptą na rozrywkę.

Wcześniej w tym segmencie Wilson powiedziała, że ​​nie uważa, że ​​istnieją różne standardy komediowe dla kobiet i mężczyzn, ale „Chodzi bardziej o to, czy jesteś kimś, czy teraz możesz z tego żartować. Powiedzmy więc, że jeśli masz nadwagę, możesz opowiadać dowcipy, ale jeśli nie… tak właśnie się obecnie dzieje”.

Wilson ukazał się w 2022 roku Post na Instagramieudostępniła zdjęcie siebie i swojej dziewczyny Ramony Argrumy i napisała: „Myślałam, że szukam księcia Disneya… ale może tym, czego naprawdę potrzebowałam przez cały ten czas, była księżniczka Disneya”.

Dwa dni po jej opublikowaniu Andrew Hornery z Sydney Morning Herald przyznał w usuniętym już artykule, że gazeta planował pokonać Wilsona zanim sama była na to gotowa.

Wilson powiedział później Australijczyk„Zasadniczo w sytuacji, gdy dziennikarz grozi, że cię wyda, trzeba się spieszyć, a niektórym osobom nie udało się nam powiedzieć, zanim sprawa ujrzała światło dzienne. A to nie jest idealne.”

„Istnieją poziomy mówienia ludziom. Mówisz o tym najbliższej rodzinie i przyjaciołom, ale nie wszystkim. W naszych dwóch rodzinach nie wszyscy są tak tolerancyjni, jak można by tego oczekiwać, dlatego staraliśmy się okazywać szacunek tym osobom i mówić im to na swój sposób” – powiedziała Wilson.

Posłuchaj pełnego wywiadu Wilson z „Desert Island Discs” w BBC Radio 4, w którym dzieli się ona kilkoma swoimi ulubionymi utworami: tutaj.

Source link