Spis treści

AKTUALIZACJA: maj. 30.2024, 10:53 EDT W tej historii znajdują się oferty z zeszłorocznych Prime Big Deal Days. Oczekuje się, że tegoroczna wyprzedaż Prime Day odbędzie się w lipcu, ale sprawdź tutaj, aby poznać oficjalne daty.

Z dzień Pamięci w tylnym oknie jesteśmy gotowi na nadchodzące nieoczekiwane letnie wyprzedaże. A największy z nich jest Dzień Amazona.

Tutaj będziemy aktualizować wszystkie najlepsze oferty, jakie widzimy podczas Prime Day 2024, więc pamiętaj o dodaniu tej strony do zakładek lub regularnym sprawdzaniu, aby niczego nie przeoczyć. Chociaż oferty jeszcze nie nadeszły, spoglądamy wstecz na oferty z 2023 r., w których odnotowano duże spadki na telewizory, produkty Apple, iRoboty i nie tylko.

Kiedy wypada dzień Amazon Prime?

Dokładna data Prime Day 2024 nie została jeszcze ogłoszona, ale według an Komunikat prasowy z 26 kwietnia, sztandarowe wydarzenie odbędzie się w lipcu. Patrząc na ubiegłe lata, podejrzewamy, że wydarzenie to odbędzie się na początku lub w połowie lipca.

Następuje to po jesiennej wyprzedaży Amazona Najlepsze dni wielkich transakcjiktóre odbyło się w dniach 10 i 11 października 2023 r.

Czego można się spodziewać podczas Prime Day 2024

Po latach relacjonowania wielu wydarzeń związanych ze sprzedażą na Amazonie, znamy tę zawiłość. Każdy, kto robił już zakupy na wydarzeniu Prime, zna już tę zasadę: to dwa dni włamań w całej witrynie, a urządzenia i usługi Amazona odnotowują największe spadki cen.

Warto wspomnieć, że Amazon ożywił swoje program ofert tylko dla zaproszonych dla produktów, których wyprzedania spodziewa się w lipcu i październiku 2023 r. Członkowie Prime mogą odwiedzać oferty tych produktów, aby poprosić o zaproszenie, a jeśli zostaną wybrane, otrzymasz wiadomość e-mail z unikalnym linkiem do zakupu przedmiotu w którymś momencie wyprzedaży. (Amazon nie precyzuje, w jaki sposób wybiera tych szczęśliwych, kwalifikujących się klientów; wiemy tylko, że są oni dostępni wyłącznie dla członków Prime). Sprawdź Przewodnik po ofertach dostępnych tylko na zaproszenie Mashable jeśli jesteś zainteresowany udziałem.

Najlepsze oferty, jakie widzieliśmy podczas Prime Big Deal Days

Skoro już omówiliśmy podstawy, przejdźmy do najlepszych ofert, jakie widzieliśmy podczas zeszłorocznych Prime Big Deal Days. W oczekiwaniu na tegoroczny Prime Day prowadziliśmy bieżącą listę najlepszych ofert dostępnych podczas ostatniego wydarzenia zakupowego Amazon. Oczekujemy, że podobne oferty od Amazon pojawią się w lipcu. To świetny czas na przygotowanie listy życzeń i zaplanowanie budżetu, aby móc mądrzej robić zakupy podczas Prime Day 2024.


Dlaczego to lubimy

W zeszłym roku powiedzieliśmy, że cena tego 50-calowego telewizora QLED podczas Prime Big Deal Days spadła do 200 dolarów. Czy musimy powiedzieć więcej? Zapewnia wyjątkową dokładność kolorów, jasność i kontrast w tej cenie.

Chociaż jego obecna cena nie jest tak dobra, możesz go kupić przed Prime Day 2024 za jedyne 299,99 USD – to 40% zniżki. Ale jeśli chcesz pograć w swoje szczęście, poczekaj do lipca, a rabat może spaść do 60%.

Dlaczego to lubimy

Jedna z naszych skarg dotyczących Kindle, który może także służyć jako cyfrowy notatnik jest to, że jest za drogi jak na to, czym jest — dlatego zeszłoroczna zniżka w wysokości 80 dolarów rozwiązała tę niedogodność. Scribe to solidny e-czytnik z ogromnym wyświetlaczem 300 ppi i wyjątkowo długą żywotnością baterii. Jako urządzenie do adnotacji, funkcje robienia notatek są idealne dla czytelników, którzy lubią fizycznie zapisywać swoje przemyślenia na stronie, a także dla każdego, kto zajmuje się korektą plików PDF. Ta wersja jest dostarczana z piórem Premium Pen z wirtualną gumką i konfigurowalnym przyciskiem skrótu.

A w tym roku podczas Amazon’s inauguracyjna wyprzedaż książekzaobserwowaliśmy, że Scribe spadł do 279,99 USD — to nowa najniższa cena w historii.

Najlepsze historie, które można mashować

Przeczytaj naszą pełną recenzję Kindle Scribe.

Dlaczego to lubimy

Jeśli nie możesz zdobyć powyższego 50-calowego telewizora Omni, ten 43-calowy telewizor nie jest złą opcją dla kogoś z ograniczonym budżetem. W zeszłym roku przeceniono go na 110 dolarów, ale dziś możesz go kupić, aby uzyskać jeszcze większe oszczędności. W tej chwili możesz uzyskać rozdzielczość 4K z Dolby Digital Plus za jedyne 249,99 USD, co oznacza oszczędność 120 USD.

Dlaczego to lubimy

Zeszłoroczna obniżka ceny o 99 dolarów nie jest rzadkością w przypadku iPada Air 2022, ale nie jest też niepożądana. Jesteśmy wielkimi fanami tego, że Air jest wyposażony w chip M1, zapewniający mu większą moc niż standardowe iPady, bez wzrostu ceny, który umieściłby go w gamie iPadów Pro.

Jednak wraz z wiosenną premierą nowego iPada Air z chipem M2 firmy Apple spodziewamy się, że poprzednia generacja zostanie znacznie przeceniona podczas Prime Day. Już teraz możesz zdobyć ok iPad Air 2022 z pamięcią 256 GB za 549,99 USD, obniżając cenę o 200 USD.

Przeczytaj naszą pełną recenzję iPada Air.

Dlaczego to lubimy

Naszym największym problemem dotyczącym słuchawek Bose 700 jest ich cena, dlatego zawsze z radością patrzymy, jak zostają powalone podczas wyprzedaży. Zgodnie z marką, te słuchawki zapewniają doskonałą aktywną redukcję szumów, ale w przeciwieństwie do innych słuchawek oferują 10 różnych poziomów tej funkcji, dzięki czemu możesz dostosować ANC do tego, co najbardziej Ci odpowiada. Niezależnie od tego, czy szukasz słuchawki, które możesz zabrać ze sobą do samolotu lub po prostu potrzebuję solidnej paryBose 700s załatwi sprawę.

Przeczytaj naszą pełną recenzję słuchawek Bose 700.

Dlaczego to lubimy

Co jest lepszego niż robot odkurzający, który sprząta za Ciebie? Robot odkurzający, który nie zje przy tym ładowarki telefonu, a następnie sam się opróżni. Zeszłoroczna ekskluzywna oferta Prime była niesamowitą ofertą, z 50% rabatem za najniższą w historii cenę. Chociaż w tej chwili nie można dostać tak dobrego produktu, obecnie jest on 25% tańszy za jedyne 598 USD.

Jego kamery mapujące przeszkody nie są tak dobre jak Roomba j7+, ale jeśli poradzisz sobie ze zbieraniem bezdomnych skarpetek i ręczników, możesz uzyskać dokładnie taką samą moc ssania i pojemność samoczynnego opróżniania stacji dokującej za znacznie niższą cenę.

Dlaczego to lubimy

Do wyboru jest mnóstwo świetnych ofert Blink, ale ten zestaw wideodomofonu i minikamery to dwa urządzenia w jednym za połowę ceny. Jest również wyposażony w moduł synchronizacji 2, który wraz z dyskiem USB umożliwia lokalne przechowywanie materiału filmowego.

Dlaczego to lubimy

Najnowszy smartwatch Samsunga wprowadzony na rynek w sierpniu 2023 r., ale w klasyczny sposób z okazji Prime Day zyskuje przecenę. Jeśli nie jesteś zainteresowany Google właśnie ogłosił Pixel Watch 2Alex Perry z Mashable napisał w swojej recenzji Galaxy Watch, że chociaż najnowszy zegarek Google może okazać się dobrą konkurencją, „miłośnicy fitnessu i zdrowia wydobędą więcej z Galaxy Watch 6 niż z Pixel Watch (pierwszej generacji).

Prawdopodobnie otrzyma kolejną obniżkę podczas lipcowego Prime Day, ale teraz możesz go kupić za 329,99 USD, oszczędzając 70 USD.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Samsunga Galaxy Watch 6.

Dlaczego to lubimy

Najlepszy piec do pizzy dla mieszkańców apartamentów był w najniższej cenie w historii podczas Prime Big Deal Days. Wrócił do pełnej ceny, ale mamy nadzieję, że w lipcu cena spadnie.

Pizzaiolo nagrzewa się wystarczająco (do 750 stopni Fahrenheita), aby osiągnąć ten neapolitański styl opalany drewnem, którego nie jest w stanie osiągnąć przeciętny piekarnik, przygotowując pizzę z ceglanego pieca o autentycznym smaku w zaledwie dwie lub trzy minuty. Wybieraj spośród ustawień takich jak Nowy Jork, cienkie i chrupiące, na patelni i nie tylko, z dołączoną wkładką z kamieniem do pizzy, która zapewnia dla każdego idealną skórkę.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Breville Pizzaiolo.

Source link