Charlie Hunnam wystąpi w nowym serialu Eda Brubakera w Prime Video „Criminal” – ogłosił w piątek streamer. Serial oparty jest na uznanej serii powieści graficznych pisarza Brubakera i artysty Seana Phillipsa.

Aktor „Sons of Anarchy” poprowadzi serial dramatyczny jako Leo, opisywany jako „genialny mistrz złodziei, który widzi wszystkie kąty i specjalizuje się w planach bez broni i przemocy”. Z opisu postaci wynika, że ​​inni oszustowie często postrzegają Leo jako tchórza — zwłaszcza w porównaniu ze swoim ojcem, Tommym, który zabił człowieka w mieście, którego najbardziej się obawiano, Teega Lawlessa.

Hunnam dołącza do „Criminal”, który jest opisywany jako „przeplatający się wszechświat kryminałów”, wraz z wcześniej ogłoszonymi członkami obsady: Richardem Jenkinsem, Adrią Arjoną i Kadeemem Hardisonem.

Tyroe Muhafidin jako Theo i Nazanin Boniadi jako Bronwyn "Pierścienie Władzy" (Najważniejsze wideo)

Najbardziej znany z roli Jaxa Tellera w „Sons of Anarchy” przez siedem sezonów serialu, Hunnam zagrał także w „Ludzkich dzieciach”, „Pacific Rim”, „Królu Arturze: Legendzie miecza” Alfonso Cuaróna i Guyu Ritchiego „Panowie”. Do jego ostatnich osiągnięć należą „Rebel Moon” Zacka Snydera w serwisie Netflix, seriale „Shantaram” i „Last Look” w Apple TV+.

Brubaker będzie współshowrunnerem „Criminal” wraz z autorem kryminałów Jordanem Harperem („Hightown”, „Gotham”, „The Mentalist”), a Ryan Fleck i Anna Boden wyreżyserują pierwsze cztery odcinki. Brubaker pisał wcześniej dla „Westworld” i współtworzył serial Prime Video „Too Old to Die Young” wraz z reżyserem Nicolasem Windingiem Refnem. Brubaker jest również znany z tworzenia wersji Winter Soldier postaci Kapitana Ameryki, Bucky’ego Barnesa, w świecie komiksów.

Producentami wykonawczymi serialu, którego producentem jest Amazon MGM Studios, są Brubaker, Harper, Phillips, Sarah Carbiener, Philipp Barnett i Legendary Television. Hunnam jest reprezentowany przez Brillstein Entertainment Partners, CAA i Sloan Offer Weber i Dern, LLP.

Source link