Wzywam wszystkie podróżujące księżniczki, książąt i wszystkich pomiędzy — Grindr kończy 15 lat i rusza w trasę autobusem przełajowym „Grindr Rides America”. To wspaniała wycieczka objazdowa obejmująca całą Amerykę i gejów, na którą wszyscy mogą wskoczyć i wziąć udział w obchodach Duma.

Autobus Grindr będzie kursował przez 10 miast w całych Stanach Zjednoczonych, rozpocznie się w San Francisco 29 maja i zakończy w Nowym Jorku 30 czerwca. Pasażerowie mogą spodziewać się dwóch mobilnych studiów fotograficznych z pełnym zakresem usług, w których można wykonać idealne zdjęcie profilowe, lokalną przebierankę queens, darmowe gadżety (w tym śmieszne naklejki na zderzaki, takie jak „Hoexist” i „My Ass Is An Honor Student”) oraz prezenty Grindr Unlimited.

Zespół ze służby medycznej Q Care Plus będzie również na pokładzie, aby porozmawiać z uczestnikami na temat profilaktyki HIV i chorób przenoszonych drogą płciową, badań przesiewowych, leczenia oraz dostępu do PrEP zapobiegającego HIV (profilaktyka przedekspozycyjna) i doxy-PEP zapobiegającego zakażeniom przenoszonym drogą płciową, aby zachęcić do otwartej dyskusji i wsparcia wolnego od osądów.

Możliwość miksowania po zmroku

Makieta wycieczki autobusowej Grindr


Źródło: Grindr

Według komunikat prasowyGrindr Rides America to szansa na zbliżenie się do społeczności bardziej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki inicjatywie „Unwrapped 2.0”. Na każdym przystanku Grindr będzie udostępniał migawki danych, które pozwolą uzyskać unikalny wgląd w społeczności LGBTQ w każdym mieście. Tymczasem, Użytkownicy z Wielkiej Brytanii pozywają Grindr do udostępniania danych osobowych stronom trzecim, w tym statusu HIV, więc nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób te migawki danych zostaną odebrane.

Chociaż Grindr jest znany jako the popularna aplikacja do kontaktów homoseksualnych (wszyscy stawiamy na zabawę za obopólną zgodą), ta wycieczka autobusowa ma na celu zaprezentowanie innej strony aplikacji — skupionej na budowaniu społeczności, jedności i świętowaniu dumy LGBTQ. To najwyraźniej szansa na nawiązanie kontaktu, dobrą zabawę i pokazanie światu, o co naprawdę chodzi w Grindr.

Source link