Jeśli użyjesz Notatki z Instagramanadchodzi kilka nowych dodatków.

Platforma mediów społecznościowych ogłosiła, że ​​dziś na całym świecie zostanie wprowadzonych kilka funkcji programu Notes, w tym „podpowiedzi”, w ramach których użytkownicy mogą zadawać obserwującym pytania, na które można odpowiedzieć, oraz „lajki”, które umożliwiają obserwującym reagowanie na notatki znajomych.

W programie Notes wprowadzono także „wzmianki”, dzięki którym użytkownicy będą mogli bezpośrednio wysyłać @ do znajomych w ramach publicznie opublikowanych notatek.

Najlepsze historie, które można mashować

Dwa zrzuty ekranu z notatek na Instagramie.

Możesz teraz „polubić” Notatki na Instagramie.
Źródło: Instagram

Dwa zrzuty ekranu Instagrama przedstawiające plik "wspomina" funkcja w Notatkach.

Wspominaj o znajomych bezpośrednio w swoich notatkach.
Źródło: Instagram

Te dodatki mogą zwrócić uwagę na Notes, który został wydany w 2022 roku i znajduje się w sekcji DM na Instagramie. Niedawno w programie Notes dodano do tej funkcji także muzykę i tłumaczenie; zasadniczo użytkownicy mogą udostępniać 30-sekundowy klip utworu w swoich notatkach, a także tłumaczyć notatki znajomych jednym kliknięciem.

Aplikacja, córka firmy macierzystej Meta, wprowadziła ostatnio mnóstwo nowych funkcji, począwszy od m.in kilka nowych naklejek do rozwijających się Spiny na Instagramiektóra umożliwia użytkownikom wymianę tekstu lub dźwięku na szpulach Instagram.

Source link