OTRZYMAJ 100 USD ZNIŻKI: Od 30 maja br Słuchawki Bose QuietComfort z redukcją szumów w Amazon są dostępne za jedyne 249 dolarów, w porównaniu z 349 dolarów. To 100 dolarów zniżki.


Ach, gdybyś tylko mógł odciąć się od reszty świata podczas porannych dojazdów do pracy lub odciąć się od hałaśliwych współlokatorów podczas pracy w domu. Twoje życzenie może zostać spełnione dzięki najwyższej klasy słuchawkom z redukcją szumów Bose, które są dziś dostępne w sklepie Amazon za 100 USD taniej.

Od 30 maja Słuchawki Bose QuietComfort z redukcją szumów są dostępne w sklepie Amazon za jedyne 249 dolarów – czyli o 100 dolarów zniżki w porównaniu z pierwotną ceną wynoszącą 349 dolarów. To powrót do tych słuchawek najniższa cena w historii. Chociaż my widziałem już tę ofertęminęło trochę czasu i cena prawdopodobnie wkrótce ponownie wzrośnie.

Te bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w technologię redukcji szumów, która jest na tyle zaawansowana, że ​​blokuje nawet najgłośniejsze otoczenie, dzięki czemu idealnie nadają się do dojazdów do pracy lub pracy w ruchliwych miejscach. Dostępny jest także tryb Aware, dzięki czemu możesz przełączać się między wyciszaniem hałasu a słyszeniem otoczenia, gdy zajdzie taka potrzeba (np. gdy musisz zamówić kawę lub gdy pojawia się komunikat o opóźnieniu pociągu).

Możliwość mieszania ofert

Są wyposażone w pluszowe poduszki nauszne, dzięki czemu można je nosić przez dłuższy czas bez bólu głowy. Mają także baterię wystarczającą na cały dzień, co pozwala na nieprzerwane słuchanie. Dodatkowo, dzięki funkcji szybkiego ładowania, 15 minut pracy na ładowarce zapewni Ci dwie i pół godziny dodatkowego czasu na zabawę.

Source link