Maya Rudolph przebywała w sądzie, kiedy w piątek ogłoszono wyrok skazujący Donalda Trumpa. Aktorka i komik powiedziała Jimmy’emu Kimmelowi w swoim wieczornym programie, że uczestniczyła w próbnym procesie swojej córki w ósmej klasie – w prawdziwym sądzie – kiedy wiadomości zaczęły docierać do telefonów komórkowych, a ona otrzymała „wszystkie te piękne, wspaniałe SMS-y”.

„W trakcie fałszywego procesu” – wtrącił Kimmel. Rudolph zgodził się, na co Kimmel zażartował: „Podczas gdy trwał kolejny sfałszowany proces”.

Rudolph dodał, że kiedy zaczęły się SMS-y, jej córka odgrywała rolę szefa policji rozwiązującego sprawę morderstwa. „A potem uznano mordercę za niewinnego, co jest naprawdę zabawne, ponieważ był to prawdziwy sędzia, a prawdziwy sędzia powiedział: «Wyrok nie zadecydował o winie»” – wyjaśniła, po czym sędzia dodał: „Myślę, że zrobił to.”

„Pomyślałem, że zastanawiam się, czy robią to naprawdę w prawdziwych przypadkach” – dodał Rudolph. „Nie jesteś winny. Myślę, że to zrobiłeś”.

Para rozmawiała także o gwiazdach, które Rudolph grał w „Saturday Night Live”, w tym o Kamali Harris i Beyoncé. Rudolph wrócił do serialu, aby zagrać wiceprezydenta Harrisa, co czasami wymagało szybkich zmian. Kiedy Biden i Harris wygrali wybory w 2020 r., dział kostiumów w programie „dosłownie na miejscu uszył mi biały garnitur, żeby mogła zagrać Harrisa w skeczu”.

Kimmel zapytała także Rudolpha o jej wrażenia na temat Beyoncé w kategorii „Hot Ones”, które wygłosiła dwukrotnie. Komik powiedział, że Beyoncé na pewno wie o wrażeniu, które wykorzystała także w innych skeczach. Prawdziwy piosenkarz był nawet na planie pewnego wieczoru, kiedy Fred Armisen napisał szkic przedstawiający Rudolpha w roli Beyoncé, ale piosenkarz odmówił. Pod koniec wieczoru stanęli obok siebie i „Powiedziałem, jedyne co powiedziałem to: «Bardzo mi przykro». To takie krępujące.”

„Ona wie, że moje wrażenie jest przepełnione miłością i jak bardzo ją kocham, ale nadal jest mi wstyd robić cokolwiek przy tej osobie” – kontynuował Rudolph.

Obejrzyj cały wywiad „Jimmy Kimmel Live” z Mayą Rudolph w powyższym filmie.

Maya Rudolph Mother House Song SNL Monolog 2

Source link