Zaoszczędź 120 USD rocznie plus 5 USD zniżki na dostawę żywności za 25 USD: Wszyscy członkowie Amazon Prime mogą teraz korzystać z bezpłatnej subskrypcji Grubhub+ (o wartości 9,99 USD miesięcznie) jako pełnoetatowa premia Prime — rozszerzenie pierwotnej premii, która właśnie zapewniała jeden darmowy rok Grubhub+. Dodatkowo do 2 czerwca członkowie Prime mogą otrzymać 5 USD zniżki na dostawę Grubhub o wartości 25 USD lub więcej z kodem PRIME5.


Amazon ugruntował swoją ulubioną ofertę dostawy żywności jako stały bonus członkostwa Prime. Dzięki bezpłatnemu członkostwu Grubhub+ członkowie Prime otrzymają 0 USD opłat za dostawę i niższe opłaty za obsługę każdego zamówienia, a także ekskluzywne oferty oferowane tylko subskrybentom Grubhub+.

Jest to zmiana w stosunku do pierwotnej wersji umowy Amazona z początku 2024 r, która oferowała bezpłatny Grubhub+ członkom Prime, ale tylko przez rok. Jeśli rozważasz obniżenie ceny Prime o 14,99 USD miesięcznie przed Prime Dayluksus nie trzeba się o to ubiegać kody promocyjne cały czas, może po prostu przypieczętować transakcję.

Aby uczcić przedłużenie, partnerstwo rzuciło także 5 dolarów zniżki na dostawę w wysokości 25 dolarów dla członków Prime: Użyj kodu PRIME5 przed 2 czerwca.

Możliwość mieszania ofert

Bezpłatny Grubhub+ z natury zapewnia oszczędności w wysokości 9,99 USD miesięcznie lub około 120 USD rocznie — tyle płaci za usługę przeciętny abonent Grubhub+. Jednak oszczędności powiększają się za każdym razem, gdy powiesz „Pieprzyć to, zamawiam jedzenie” i widzisz dodatkowe 5–10 dolarów odcięte tylko za obniżone opłaty za dostawę i usługi. Nawet przy pełnej cenie Grubhub+ zwróci się po złożeniu jednego lub dwóch zamówień.

Source link