TL;DR: Do 5 czerwca zdobądź a odnowiony iPad Pro (256 GB, WiFi) z akcesoriami za jedyne 249,99 USD (reg. 379 USD), aby zdążyć na Dzień Ojca.


Nie bez powodu iPady są jednymi z najbardziej lubianych tabletów na rynku: oferują niezliczone udogodnienia. Ułatw sobie życie taty dzięki prezentowi na Dzień Ojca w tym roku. Pomóż mu odpowiadać na e-maile, oglądać ulubione treści, słuchać podcastów, rozmawiać przez FaceTime z jego ulubionym dzieckiem (Tobą) i nie tylko, dzięki temu odnowionemu iPadowi Pro firmy Apple w promocji.

Nie tylko to odnowiony iPad Pro 9,7 cala (256 GB, WiFi) z akcesoriami oferuje wszystkie zalety swojego nowego odpowiednika za ułamek ceny zawiera akcesoria takie jak etui, rysik i ładowarkę. A wszystko to w samą porę na Dzień Ojca możesz zdobyć za jedyne 249,99 USD — czyli o 130 USD mniej od zwykłej ceny — bez konieczności stosowania kodu kuponu. Aby mieć pewność dostawy przed Dniem Ojca, złóż zamówienie do 5 czerwca.

Ten konkretny model zawiera m.in Ekran o przekątnej 9,7 cala z całkowicie laminowanym, dużym wyświetlaczem Retina. Przesyłaj strumieniowo treści, wspominaj, oglądając zdjęcia i filmy, rozmawiaj przez FaceTime z rodziną i nie tylko, a wszystko to przy jednoczesnym korzystaniu z wielodotykowych elementów sterujących.

Procesor Apple A9X zapewnia najwyższą wydajność, choć jest dołączony do zestawu 256 GB pamięci flash pozwala przechowywać mnóstwo ulubionych aplikacji, zdjęć, filmów i nie tylko. Kamera iSight pomaga tworzyć nowe wspomnienia dzięki możliwości nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Ponadto nie musisz się martwić ciągłym szukaniem gniazdka elektrycznego dzięki 10-godzinna żywotność baterii.

Ten model pochodzi z 2016 roku i posiada klasę „B”, co oznacza, że ​​może posiadać lekkie zarysowania na krawędziach lub obudowie albo lekkie zadrapania lub wgniecenia na korpusie, ale poza tym będzie działał jak nowy.

Możliwość mieszania ofert

Podaruj swojemu tacie odnowiony Apple iPad Pro plus pakiet akcesoriów, wszystko za 249,99 USD (reg. 379 USD). Zamów do 5 czerwca, aby mieć pewność, że dotrze na Dzień Ojca.

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Source link