OSZCZĘDŹ 40 USD: Od 31 maja zdobądź remake gry na PlayStation 5 Dusze Demonów w Amazonie za 29,99 dolarów. To 57% zniżki od normalnej ceny wynoszącej 69,99 USD.


Jeśli masz PlayStation 5 i chcesz sprawdzić świetną grę, Dusze Demonów to klasycznie wymagająca przygoda, której nie możesz przegapić. Aktualizacja na PlayStation 5 to remake oryginalnej wersji z 2009 roku na PlayStation 3, z wieloma ulepszeniami w zakresie rozgrywki, grafiki i nie tylko – głównie dzięki udostępnieniu jej zupełnie nowym odbiorcom na właśnie wydanym wówczas PS5. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś remake’u, dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień.

Od 31 maja można uzyskać Dusze Demonów na PS5 od Amazon za jedyne 69,99 USD. To 40 dolarów zniżki od normalnej ceny wynoszącej 29,99 dolarów i rabatu w wysokości 57%. Ta konkretna zniżka nie jest dostępna bezpośrednio w PlayStation w ramach aktualnej oferty Dni Zabawy asortyment wyprzedaży, więc jeśli nie możesz się doczekać, aby spróbować, Amazon wkroczył, aby uratować sytuację dzięki tej wyprzedaży.

Dusze Demonów pierwotnie zadebiutowała w 2009 roku na PlayStation 3, a ta aktualizacja zmienia znaczną część tytułu, poprawiając jakość życia, dodatki czyniące grę nieco bardziej przystępną dla nowicjuszy oraz znaczące ulepszenia graficzne. Jest to teraz ostateczna wersja gry, jeśli jesteś Dusze fanów i zyskał powszechne uznanie krytyków w momencie premiery, obecnie plasując się na 92. miejscu Metakrytyczny.

Możliwość mieszania ofert

Koniecznie zgarnij swój egzemplarz już teraz, ponieważ prawdopodobnie szybko się wyprzeda w tej cenie. I jeszcze więcej Oferty PlayStationsprawdź wyprzedaż Days of Play, gdzie znajdziesz mnóstwo innych okazji pozwalających zaoszczędzić pieniądze.

Source link