OSZCZĘDŹ 245 USD: Od 30 maja zdobądź Google Pixel 7 za 354,99 USD, czyli mniej niż normalna cena 599,99 USD. To obniżka o 41%.


Czy Twój smartfon trochę brakuje Ci blasku, jeśli chodzi o robienie wspaniałych zdjęć? Być może latem nadejdzie czas na modernizację. Telefony Pixel firmy Google są wyposażone w fantastyczne aparaty i nie inaczej jest w przypadku modeli Pixel 7. Już dziś możesz zobaczyć, o co tyle zamieszania, dzięki znacznej zniżce w Woot.

Od 30 maja zdobądź Google Pixel 7 w Woot za 354,99 USD. To o 254 USD mniej niż normalna cena 599,99 USD i rabat w wysokości 41%. Wybierz jedną z wersji kolorystycznych Snow lub Obsidian.

Recenzent Mashable Alex Perry pochwalił Pixela 7 za jego możliwości fotograficzne, a także „świetną wydajność” dzięki chipowi Tensor G2 i „długą żywotność baterii”. Rzeczywiście, funkcja Pixel Adaptive Battery oznacza, że ​​może potencjalnie wytrzymać ponad 24 godziny, a dzięki trybowi Extreme Battery Saver możesz uzyskać do 72 godzin.

Możliwość mieszania ofert

Telefon ma 6,3-calowy wyświetlacz, szerokokątne i ultraszerokokątne obiektywy z zoomem do 8x oraz funkcje kinowego rozmycia, dzięki którym możesz edytować zdjęcia z nieco większym rozmachem i lampą błyskową. Zawiera również chip zabezpieczający Titan M2, który chroni Twój telefon i dane. To mały, szybki telefon, który z nadąża za innymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Niezależnie od tego, czy pilnie potrzebujesz nowego telefonu, czy po prostu chcesz spróbować czegoś innego, Pixel 7 nie może się nie udać.

Source link