TL;DR: Do 9 czerwca poruszaj się po giełdzie z większą pewnością siebie, korzystając z niewielkiej pomocy Przeglądarka zapasów Tykr i zaoszczędź dodatkowe 30 USD na dożywotnim planie Premium, w sam raz na Dzień Ojca, dzięki kodowi MAGAZYN.


Chcesz pomóc swojemu popowi poruszać się po wzlotach i upadkach giełdy? Znasz tatę, któremu przydałoby się kilka wskazówek przy wyborze akcji? Tykr Stock Screener to narzędzie do sprawdzania zapasów pomaga użytkownikom dowiedzieć się więcej o akcjach, które kupują i sprzedają, i jest dostępny w promocji w samą porę na Dzień Ojca.

Pomóż tacie określić, które akcje wiążą się z niskim, a które wysokim ryzykiem, i zainwestuj w swoje decyzje inwestycyjne ze znacznie większą pewnością. Do 9 czerwca odbierz 30 USD z i tak już niskiej ceny promocyjnej na dożywotnią subskrypcję Tykr Stock Screener w Planie Premium za pomocą kodu kuponu MAGAZYN.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem na giełdzie, czy weteranem, Tykr Stock Screener może pomóc Ci uzyskać dostęp do nowych wskazówek. Platforma oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, który posiada obsługa ponad 30 000 akcjizarówno krajowe, jak i międzynarodowe, z kategoriami oznaczającymi je jako „W sprzedaży”, co oznacza, że ​​można je kupić, „Obejrzyj” lub „Zawyżone ceny”, co oznacza, że ​​można je sprzedać.

Każda akcja ma przypisaną punktację, która określa przewidywane bezpieczeństwo inwestycji, określone na podstawie przejrzystych obliczeń dokonanych na podstawie analizy akcji. Tykr zawiera także wskazówki dotyczące funduszy ETF i kryptowalut, z obsługą ponad 1800 z nich każdego z nich. Forum społeczności umożliwia także kontakt z innymi inwestorami. Dzięki tej dożywotniej subskrypcji płacisz raz i ciesz się korzyściami przez całe życie.

Możliwość mieszania ofert

Odbierz 30 USD z ceny promocyjnej na Dożywotnia subskrypcja planu premium Tykr Stock Screener z kodem kuponu MAGAZYN do 9 czerwca o 23:59 czasu polskiego.

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Source link