TL;DR: Do 9 czerwca podaruj swojemu tacie przydatną wiedzę pakiet kursów dotyczących cyberbezpieczeństwa i etycznego hakowaniaw promocji z okazji Dnia Ojca za jedyne 34,97 USD (reg. 130 USD).


Jeśli wyjątkowy tata w Twoim życiu tego szuka zmień karierę w kierunku cyberbezpieczeństwa lub jeśli lubi się tym bawić dla zabawy, nauka online przeszła bardzo długą drogę w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Podaruj mu prezent, który będzie zarówno zaskakujący, jak i edukacyjny, dzięki pakietowi edukacyjnemu online dotyczącemu cyberbezpieczeństwa i etycznego hakowania, który będzie dostępny za jedyne 34,97 USD do 9 czerwca.

Zrozumienie zasad etycznego hakowania i cyberbezpieczeństwa może być nieocenione w czasach, gdy bezpieczeństwo cyfrowe jest najważniejsze. Ten kompleksowy pakiet zawiera dziesięć kursów obejmujących w sumie 133 godziny treści instruktażowych do odkrycia przez tatę lub Ciebie.

Obszerny pakiet obejmuje różnorodne kursy zaprojektowane z myślą o przeniesieniu uczniów od początkujących do zaawansowanych praktyków w dziedzinie etycznego hakowania i cyberbezpieczeństwa.

Jeden z bardziej popularnymi kursami jest Naucz się etycznego hakowania: od początkującego do zaawansowanego, co zapewnia solidne podstawy i prowadzi do bardziej złożonych koncepcji. Składa się ze 148 indywidualnych lekcji, z których każda koncentruje się na takich zagadnieniach, jak podstawowe polecenia, śledzenie śladów, skanowanie, testowanie penetracji stron internetowych, kodowanie zaawansowanego backdoora i nie tylko.

Inne kursy w pakiecie uczą hakowania przy użyciu Raspberry Pi i hakowania sieci od podstaw. Kurs Ethical Hacking & Penetration Testing Bootcamp with Linux oferuje praktyczne wykłady i teorie, które przygotują Cię do wszystkiego, od pracy w IT po samodzielne sprawdzanie systemów domowych.

Kompletny kurs hakowania w języku Python: od początkującego do zaawansowanego pomaga także poznać niektóre z najważniejszych współczesnych tematów związanych z etyką hakowania od doświadczonych specjalistów ds. bezpieczeństwa sieci. Tutaj nauczysz się łamać hasła, wykrywać sniffery i inne narzędzia w sieci, generować niestandardowe narzędzia i budować programy, które zautomatyzują Twoje etyczne ataki.

Pakiet ten stanowi inwestycję w wiedzę i umiejętności, które mogą zapewnić długoterminowe korzyści zawodowe.

Możliwość mieszania ofert

Uzyskać dożywotni dostęp do pakietu kursów dotyczących cyberbezpieczeństwa i etycznego hakowania jest w promocji z okazji Dnia Ojca za jedyne 34,97 USD (reg. 130 USD) do 9 czerwca do godziny 23:59 czasu pacyficznego.

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Source link