TL;DR: Naucz się korzystać z narzędzi AI, takich jak ChatGPT i Midjourney, z Pakiet szkoleniowy dla programistów sztucznej inteligencji i automatyzacjiw sprzedaży za jedyne 59,99 USD (reg. 234 USD).


Jeśli masz nadzieję na zmianę kariery i chcesz być na bieżąco z nowymi technologiami, podaruj sobie naukę dzięki temu pakietowi kursów dotyczących sztucznej inteligencji i rozwoju.

Pakiet ten, wypełniony 13 bogatymi w informacje kursami obejmującymi 46 godzin zajęć, zapewnia: edukacja na każdy temat, od ChatGPT po robotykę. Przez ograniczony czas jest dostępny za jedyne 59,99 USD (zwykle 234 USD), co sprowadza się do mniej niż 5 USD za kurs.

Rozpocznij kursem „Wprowadzenie do najnowszych narzędzi sztucznej inteligencji” prowadzonym przez biznesmena z branży handlu elektronicznego Bryana Guerrę. Kurs obejmuje najnowsze narzędzia AI dostępne na rynku i sposoby ich wykorzystania w ciągu 20 wykładów. Kurs stanowi punkt wyjścia dla początkujących, którzy są gotowi nauczyć się korzystać ze sztucznej inteligencji.

Gdy już omówisz najważniejszych graczy w dziedzinie sztucznej inteligencji, możesz wziąć udział w bardziej szczegółowych lekcjach dzięki kursom takim jak „ChatGPT: sztuczna inteligencja (AI), która pisze za Ciebie”. Zajęcia te prowadzone są przez autora bestsellerów Amazona, Alexa Genadinika jak używać ChatGPT do tworzenia treści, od blogów, przez teksty sprzedażowe, po podpisy w mediach społecznościowych i nie tylko. „Robotyka i sztuczna inteligencja + narzędzia + szablony” szczegółowo omawia powstającą technologię robotyki, pokazując, w jaki sposób pokrywają się one z sztuczną inteligencją, jak budować projekty oraz tajniki etyki robotów.

Dzięki temu sztuczna inteligencja będzie bardziej dostępna pakiet szkoleniowy dla programistów sztucznej inteligencji i automatyzacjiw sprzedaży za jedyne 59,99 USD (reg. 234 USD) przez ograniczony czas.

Możliwość mieszania ofert

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Source link