Zaoszczędź 170 USD: 13-calowy telewizor, który zwykle kosztuje 999 dolarów, jest dostępny na Amazon. Apple MacBook Air (Apple M2, 8 GB RAM, 256 GB SSD) Urządzenie trafi do sprzedaży 3 czerwca w cenie 829 dolarów. To 17% zniżki i najniższa cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy.


To jest przed-WWDC Cud: 13 cali Jabłko Cena MacBooka Air z chipem M2 spadła do najniższej w historii ceny przed coroczną konferencją programistów organizowaną przez jego producenta. Podstawowy model z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci kosztuje zwykle 999 dolarów, ale Amazonka Do 3 czerwca będzie można go nabyć za jedyne 829 dolarów – to rzadka oszczędność 170 dolarów. (Ta sama umowa pojawiła się dwukrotnie w maju, ale tylko bardzo krótko,

Z drugiej strony konfiguracja MacBooka Air M2 nadal utrzymuje się na poprzednim rekordowo niskim poziomie 849 dolarów. najlepsza oferta I TerazMożna go kupić u dowolnego innego autoryzowanego sprzedawcy Apple, np Zdjęcie B&H Lub Adorama W momencie pisania.

Dla MacBooka Dla tych, którzy chcą dokonać modernizacji, ten laptop poprzedniej generacji jest świetną opcją. niedroga opcja Z najnowszego modelu Apple M3, który nie zapewni FOMO żadnej z głównych funkcji. Oprócz szybszego chipsetu jedyne, co twierdzi o swoim poprzedniku, to wykończenie odporne na odciski palców, obsługa Wi-Fi 6E i możliwość obsługi dwóch zewnętrznych monitorów przy zamkniętej pokrywie.

Możliwość mieszania ofert

Prawdopodobnie nie będą one przełomowe dla większości użytkowników, ponieważ otrzymujesz ten sam jasny wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 13,6 cala, baterię wystarczającą na cały dzień, chwytliwe słowa kluczowe i atrakcyjny wygląd, dzięki którym M2 Air był świetnym zakupem. Nagroda Mashable Choice Premiera w połowie 2022 roku. Reporter technologii i gier, Alex Perry, ocenił go na 4,6 / 5 i nazwał go „idealnym do pracy w domu (lub pracy w domu)”.gdziekolwiek„Właściwie” partnerem” w tamtym czasie — Sprawdź jego pełną recenzję,

Source link