TL;DR: Kompletny pakiet certyfikatów Advanced CyberSecurity Professionalo wartości 420,22 GBP jest przeceniony do zaledwie 54,96 GBP od 23 maja — a ta specjalna obniżona cena kończy się 31 maja.


Jeśli masz nadzieję, że znajdziesz pracę bezpieczeństwo cybernetyczne, wtedy będziesz potrzebować czegoś więcej niż tylko postawy „można zrobić”. Firma nie zaufa Ci, jeśli chodzi o ochronę jej najcenniejszych danych, jeśli nie posiadasz certyfikatów potwierdzających, że jest to możliwe. Jeśli pracujesz już w świecie IT i chcesz awansować na stanowisko profesjonalnego specjalisty ds. cyberbezpieczeństwa, możesz zacząć przygotowywać się do najbardziej poszukiwanych certyfikatów dzięki Pakiet certyfikacji Ultimate Advanced Cybersecurity Professionalktóry jest dostępny w sprzedaży za jedyne 54,96 GBP przez ograniczony czas.

Ten pięciodaniowy pakiet zawiera dedykowane przewodniki po studiach nad certyfikacją cyberbezpieczeństwa do kilku egzaminów, w tym na certyfikat ISACA Certified Information Security Manager (CISM), Certified Information Systems Security Professional (CISSP) i CompTIA CASP+. Przewodnik jest prezentowany przez ITProTV, sektor iCollege, który wykorzystuje interaktywny format w stylu talk-show, aby szczegółowo zapoznać się z każdym certyfikatem.

Kurs NIST Cyberbezpieczeństwo i ramy zarządzania ryzykiem to solidny punkt wyjścia, jeśli szukasz roli w rządzie USA. Zanurza się w Proces zaprojektowany przez rząd USA umożliwiające bezpieczną i efektywną integrację zarządzania bezpieczeństwem, prywatnością i cyberłańcuchem dostaw. Jeśli nie szukasz pracy w rządzie, możesz pominąć tę kwestię.

Następnie znajdują się dwa dedykowane podręczniki do nauki do egzaminów ISACA. Przewodnik po egzaminie CISSP pomoże Ci zrozumieć osiem podstawowych dziedzin bezpieczeństwa informacji, podczas gdy przewodnik CISM pomoże Ci opracować program bezpieczeństwa informacji w przedsiębiorstwie i zarządzać nim. Certyfikacja CISM przeznaczona jest dla menedżerów bezpieczeństwa informacji, aspirujących menedżerów lub konsultantów IT.

Są też kursy CompTIA CASP+, które pomogą Ci przygotować się do egzaminu Advanced Security Practitioner. Ten zaawansowany certyfikat cyberbezpieczeństwa obejmuje wszechstronne umiejętności techniczne. Jest to także jedyna praktyczna, oparta na wynikach certyfikacja dla zaawansowanych praktyków (nie menedżerów) i jedyna certyfikacja na rynku, która obejmuje zarówno architekturę bezpieczeństwa, jak i inżynierię. Dlatego też podręcznik podzielony jest na dwa kursy, obejmujące łącznie ponad 60 godzin zajęć.

Możliwość mieszania ofert

Zacznij przygotowywać się do kolejnego kroku w świecie IT dzięki temu pakietowi profesjonalnych kursów przygotowawczych do certyfikacji cyberbezpieczeństwa — tylko w sprzedaży 54,96 GBP (wartość 420,22 GBP).

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Source link