OTRZYMAJ DO 36% ZNIŻKI: Zwiększ komfort słuchania taty dzięki najwyżej ocenianym słuchawkom dousznym firm Sony, JBL i Google, teraz aż do 36% zniżki w Amazon.


Dzień Ojca jest tuż za rogiem, a jeśli jeszcze nie kupiłeś idealnego prezentu, nie panikuj. Jest jeszcze mnóstwo czasu, aby znaleźć coś, co pokocha tata, a my mamy coś dla miłośników muzyki w Twoim życiu.

Niezależnie od tego, czy Twój tata jest zagorzałym audiofilem, czy po prostu osobą, która lubi pobawić się w podróży, nowa para słuchawek dousznych będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Obecnie Amazon oferuje aż do 36% rabatu na najwyżej oceniane marki, takie jak Sony, JBL i Google.

Oto nasze najlepsze produkty z wyprzedaży:

Najlepsza oferta ogólnie

Dlaczego to lubimy

The Słuchawki Google Pixel Buds Pro posiada aktywną redukcję szumów z technologią Silent Seal, która pomaga blokować hałas z zewnątrz i zapewnia prawdziwe wrażenia słuchowe. Kiedy tata musi ponownie dostroić się do świata, tryb przezroczystości pozwala mu słyszeć otoczenie, nie tracąc ani chwili.

Dzięki niestandardowym przetwornikom głośników 11 mm i korektorowi głośności tata może grać przy dowolnej głośności bez utraty jakości dźwięku. Te pąki mają żywotność baterii 11 godzin lub do 31 godzin z etui ładującym.

Najlepsza oferta na drugie miejsce

Dlaczego to lubimy

Nie moglibyśmy rozmawiać o słuchawkach dousznych, nie wspominając o Sony. The Sony WF-1000XM5 słuchawki douszne są trochę droższe niż Google Pixel Buds Pro, ale jakość i funkcje mogą uzasadniać dodatkowy koszt.

Te słuchawki douszne są wyposażone w aktywną redukcję szumów i redukcję szumów opartą na sztucznej inteligencji, które pomogą tacie zachować koncentrację. Funkcja Speak-to-Chat wstrzymuje muzykę, gdy tata zaczyna mówić, dzięki czemu nie przegapi niczego ważnego. Ponadto ich wodoodporna obudowa i wygodne dopasowanie sprawiają, że te słuchawki douszne idealnie nadają się do treningów lub zajęć na świeżym powietrzu.

Możliwość mieszania ofert

Chociaż czas pracy baterii wynosi tylko osiem godzin (24 z etui ładującym), szybkie, trzyminutowe ładowanie zapewnia dodatkową godzinę słuchania.

Najlepsza oferta budżetowa

Dlaczego to lubimy

Jeśli interesują Cię słuchawki Sony, ale nie chcesz wydawać więcej niż 200 USD, Sony LinkBuds S są świetną alternatywą. Te słuchawki douszne oferują aktywną redukcję szumów i technologię Smart Sound, która dostosowuje się do nawyków słuchowych Twojego taty. Są także lekkie i wygodne, a zintegrowany procesor V1 zapewnia wyraźny i czysty dźwięk.

Sony LinkBuds S można podłączyć jednocześnie do dwóch urządzeń, dzięki czemu tata może płynnie przełączać się między telefonem a tabletem. Dzięki sześciu godzinom pracy baterii (do 20 w przypadku etui ładującego) tata będzie miał mnóstwo czasu na słuchanie ulubionych utworów. Ponadto szybkie, pięciominutowe ładowanie zapewnia do godziny odtwarzania, co idealnie sprawdza się w podróży.

Jeszcze więcej ofert na słuchawki douszne na Dzień Ojca:

Source link