TL;DR: Do 9 czerwca podaruj tacie prywatność w Internecie dzięki dożywotniej subskrypcji Prawdziwy VPNw promocji z okazji Dnia Ojca za jedyne 34,97 USD (reg. 249 USD).


Chociaż standardowe prezenty na Dzień Ojca są nadal mile widziane, ile krawatów lub kart podarunkowych może mieć facet? W tym roku podaruj ojcu w swoim życiu coś nieco innego. Daj mu prezent prywatność, bezpieczeństwo i nieograniczony dostęp do Internetu dzięki RealVPN. Za jedyne 34,97 USD możesz kupić mu dożywotnią subskrypcję, która poprawi jego doświadczenia w Internecie.

Ta wirtualna sieć prywatna (VPN) przypomina pokój VIP serwerów online. Oferuje prywatne miejsce do pracy lub zabawy online, gdzie nikt inny nie będzie węszył. RealVPN ma wiele lokalizacji serwerów na całym świecie, co oznacza, że ​​możesz bezpiecznie łączyć się z dowolnego miejsca.

Dzięki tej ofercie zyskujesz dostęp VPN na maksymalnie pięciu urządzeniach. RealVPN to wszechstronny towarzysz, kompatybilny zarówno z urządzeniami mobilnymi, jak i stacjonarnymi oraz z urządzeniami Apple, Android lub Windows, zapewniający bezpieczeństwo i prywatność w Internecie.

Dzięki anonimizacji swojego adresu IP możesz wchodzić i wychodzić, kiedy chcesz. To używa wysokiej jakości szyfrowanie AES-256 w celu ochrony Twoich informacji, co stanowi doskonały dodatkowy poziom bezpieczeństwa podczas korzystania z kart kredytowych i debetowych. Świetnie sprawdzi się także wtedy, gdy podróżujesz lub często korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi o nieznanym poziomie ochrony.

Oprócz bezpieczeństwa i prywatności RealVPN umożliwia także dostęp do treści zablokowanych regionalnie, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo więcej treści niż w przypadku standardowej przeglądarki internetowej.

Za tę dożywotnią subskrypcję płacisz tylko raz. Jest to przemyślany i praktyczny prezent, który może zapewnić stałe korzyści i ulepszone doświadczenia online.

A Dożywotnia subskrypcja RealVPN jest w sprzedaży do 9 czerwca o 23:59 czasu PT za jedyne 34,97 USD (reg. 249 USD).

Możliwość mieszania ofert

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Source link