Oferty dnia Amazona w skrócie:


Głośnik Sonos Move 2

Apple iPad Pro w kolorze czarnym

dwie kamery Wyze Cam v3

Soundbar Sonos Beam

Dzisiejszy szczyt Oferty Amazona po prostu pokaż, że możesz zdobyć rekordowo niską cenę na swoje ulubione marki w dowolnym dniu. Na szczęście nie spuszczamy oka z długiej listy codziennych ofert tego wielkiego sprzedawcy, więc Ty nie musisz tego robić.

Poniżej podsumowaliśmy nasze najlepsze oferty Amazon dnia 30 maja, w tym najlepsze produkty Apple, Sonos i Wyze. Koniecznie sprawdź nasze typy 28 maja I 29 maja także — większość z nich nadal żyje.

Nasz najlepszy wybór

Sonos Move 2, jeden z naszych ulubione głośniki Bluetooth, rzadko dostaje duże rabaty. Jednak w ten losowy czwartek maja cena w sklepie Amazon spadła do najniższego w historii poziomu 336 dolarów — to 25% oszczędności. Pamiętaj, że Move 2 może być głośnikiem Bluetooth, ale nie jest to najbardziej przenośna opcja. Jak pisze Stan Schroeder w swoim recenzja, „Brzmi fantastycznie, ale w zasadzie jest to głośnik domowy, który jest również w pewnym stopniu przenośny”. Braki w zakresie przenośności nadrabiają jednak jakością dźwięku stereo, 24-godzinnym czasem pracy baterii i inteligentnymi funkcjami.

iPad M4 Pro stoi na półkach dopiero od dwóch tygodni, ale zdążył już zaobserwować dwie solidne przeceny. Po raz pierwszy cena 999 dolarów została obniżona do 949,99 dolarów za 11-calowy model podstawowy (256 GB, Wi-Fi). Jednak od 30 maja cena spadła jeszcze bardziej do zaledwie 944 dolarów. Jasne, nie jest to największa zniżka w historii, ale w przypadku zupełnie nowego iPada Pro nie można oczekiwać ogromnych oszczędności. Jako pierwsza odświeżona wersja iPada Pro od 2022 roku, iPad M4 „zaskoczył nas wydajnością energetyczną, imponującym wyświetlaczem i zawrotną wydajnością”. Ma zaledwie 0,21 cala grubości i waży mniej niż funt, co czyni go najsmuklejszą i najlżejszą wersją w historii. Co więcej, jest to pierwszy produkt Apple wyposażony w chip M4, omijający generację M3, która zasila prąd Linie komputerów Mac i MacBook.

Jeśli chcesz wyposażyć swój dom w kamery ochrony przy ograniczonym budżecie Wyze Cam Pan v3 to mała, ale potężna opcja w przystępnej cenie. Ten dwupak kosztuje regularnie 79,96 USD, ale możesz go obniżyć o 25% i zgarnąć za jedyne 59,96 USD — to najniższa cena w tym roku. Posiada kolorowy noktowizor w rozdzielczości 1080p z „czujnikiem światła gwiazd”, który poprawia widoczność w warunkach słabego oświetlenia, a także śledzenie ruchu, dwukierunkowy dźwięk oraz możliwość pełnego obrotu i pochylenia. Jest również odporny na trudne warunki pogodowe, więc możesz używać tych złych chłopców wewnątrz lub na zewnątrz.

Możliwość mieszania ofert

Nasz ulubiony soundbar Aby sparować z telewizorem, Sonos Beam Gen 2 jest dostępny w sklepie Amazon za 399 USD od 30 maja — oznacza to 20% oszczędności i odpowiada cenie Cyberponiedziałek na niskim poziomie. Gen 2 ulepsza i tak już doskonałą konstrukcję Beam pierwszej generacji, który według reportera technologicznego Mashable, Raymonda Wonga, „trafia w idealny punkt pod względem ceny, wyglądu, jakości dźwięku i funkcji”. Charakteryzuje się nowym grillem, lepszym procesorem i kompatybilnością z Dolby Atmos, a także i tak już wciągającym dźwiękiem, imponującą klarownością i wygodną obsługą asystenta głosowego.

Żadna z tych ofert nie wpadła Ci w oko? Wymeldować się Codzienne oferty Amazona dla jeszcze większych oszczędności.

Source link