Oferty dnia Amazona w skrócie:


Głośnik Sonos Era 300

Beat Studio Buds Plus w kolorze szarym

Zestaw aparatu retro Kodak Mini Shot 3 i filmu

Era Sonosa 100

Zanim wyruszysz w weekend, koniecznie sprawdź niektóre z najlepszych ofert, jakie ma do zaoferowania Amazon. Od wyjątkowo niskiej ceny na jeden z naszych ulubionych głośników po ogromną zniżkę na aparat natychmiastowy, który będzie świetnym prezentem – wybraliśmy kilka produktów z listy codziennych ofert tego wielkiego sprzedawcy, które naprawdę są warte Twoich ciężko zarobionych pieniędzy pieniądze.

Oto nasze najlepsze typy Oferty Amazona dnia 31 maja. Koniecznie sprawdź nasze typy z 29 maja I 30 maja także — większość z nich nadal żyje.

Nasz najlepszy wybór

Po wydaniu rok temu Stan Schroeder z Mashable zrecenzowałem Sonos Era 300 i uznał go za „króla inteligentnych głośników w cenie poniżej 500 dolarów”. To pierwszy głośnik firmy obsługujący dźwięk przestrzenny i, podobnie jak większość innych głośników Sonos, płynnie integruje się z innymi produktami audio tej marki. Nie oznacza to jednak, że potrzebuje pomocy. To urządzenie samo w sobie jest wystarczająco mocne i zapewnia „niezwykle głośny, ekspansywny i precyzyjny dźwięk”. Jak zauważył nasz recenzent, jego konstrukcja nie jest niczym godnym uwagi i nie jest tak łatwy w użyciu jak Apple HomePod, ale jest naprawdę imponujący jak na tę cenę. Co więcej, od 31 maja można go kupić w sklepie Amazon za 359 dolarów – to 90 dolarów, czyli 20% zniżki od ceny detalicznej, a cena największy rabat w historii.

Jeśli chodzi o „najlepszą redukcję szumów, jaką można uzyskać za mniej niż 200 dolarów”, słuchawki Beats Studio Buds + są trudne do pokonania. Nasi przyjaciele z PCMag (którego właścicielem jest wydawca Mashable, Ziff Davis) Oceniony nowa wersja Studio Buds na rok 2023 (która my też kochaliśmy) i uznał je za „doskonałe”, chwaląc głęboki bas, doskonałą redukcję szumów, łatwą integrację z iOS i dłuższą żywotność baterii. Są także zaskakująco przystępne cenowo i obecnie można je nabyć w sklepie Amazon za jedyne 129,99 USD — to oszczędność 24% i zaledwie 10 USD od najniższej ceny w historii.

Wydany w początek 2023 r, Sonos Era zajęła miejsce Sonos One z nieco wyższą, odświeżoną konstrukcją. Posiada nowe elementy sterujące na górze (pojemnościowa regulacja głośności i nowy przycisk do wyłączania asystenta głosowego), dwa głośniki wysokotonowe i może samodzielnie generować dźwięk stereo, w przeciwieństwie do swojego poprzednika. Niestety nie oferuje dźwięku przestrzennego jak Era 300, ale nie ma też tak wysokiej ceny. Od 31 maja Era 100 będzie można kupić w sklepie Amazon za jedyne 199 dolarów – to 20% lub 50 dolarów zniżki od zwykłej ceny i odpowiada jej Cena w Cyberponiedziałek.

Możliwość mieszania ofert

Niezależnie od tego, czy szukasz zabawnego prezentu na Dzień Ojca, prezentu na ukończenie szkoły, czy czegoś, co podsyci twoją nostalgię, sprawdź tę ofertę na Kodak Mini Shot 3 Retro — natychmiastowy aparat cyfrowy, który umożliwia natychmiastowe drukowanie zdjęć w formacie 3 x 3 cale. Dzięki technologii 4PASS Twoje wydruki będą chronione przed odciskami palców i wodą, aby zachować trwałość. Jest także wyposażony w łączność Bluetooth, dzięki czemu można drukować zdjęcia z telefonu, oraz dostęp do aplikacji Kodak, dzięki której przed drukowaniem można dodać ciekawe filtry i ramki. Regularnie kosztuje 179,99 USD, ale od 31 maja można go kupić za jedyne 125,99 USD — to oszczędność 30%. Na dobry początek otrzymasz dwie paczki po 30 arkuszy do natychmiastowego druku.

Żadna z tych ofert nie wpadła Ci w oko? Wymeldować się Codzienne oferty Amazona dla jeszcze większych oszczędności.

Source link