Spis treści

AKTUALIZACJA: maj. 31.2024, 10:15 EDT Zaktualizowaliśmy tę historię o najnowsze informacje na temat Prime Day 2024, a także nowe informacje na temat Walmart+ Tydzień.

Amazonka ogłosił: oficjalnie ponownie jesteśmy u progu sezonu Prime Day.

Jeśli wydaje Ci się, że nie minęło dużo czasu, odkąd Amazon ostatni raz gościł w całej witrynie, to dlatego, że tak nie było: pod koniec marca sprzedawca detaliczny przeprowadził pięciodniowe Wielka Wiosenna Wyprzedaż, oferując oferty na wybrane produkty technologiczne, domowe i czyszczące oraz inne „artykuły istotne sezonowo”.

Jednak prawdziwą wyprzedażą dla Amazon jest Prime Day. Sprzedawca właśnie ujawnił nowe szczegóły wyprzedaży, dlatego zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o Prime Day 2024.

Co to jest Dzień Premierowy?

Prime Day to 48-godzinne wydarzenie oszczędnościowe obejmujące całą witrynę, dostępne wyłącznie dla płatnych i próbnych członków usługi subskrypcji Prime firmy Amazon. Rozpoczęła się w 2015 roku jako jednodniowa wyprzedaż z okazji 20. rocznicy Amazona, a w ostatnich latach stała się dwudniowym wydarzeniem poprzedzonym wieloma wczesnymi transakcjami. W tym roku Amazon organizuje tę wyprzedaż już po raz dziesiąty.

Prime Day często zapewnia najniższe ceny w roku w momencie wyprzedaży na całą gamę produktów, w tym odkurzacze automatyczne, urządzenia Amazon, słuchawki, produkty Apple, telewizory, gadżety kuchenne na blat i nie tylko.

W zeszłym roku Amazon organizował jesienią kolejną wyprzedaż obejmującą całą witrynę dla członków Prime – zeszłoroczna została nazwana Prime Big Deal Days – która bardzo przypomina letnie wydarzenie. Miało to miejsce wcześniej w październiku Czarny Piątek transakcje rozpoczęły się na dobre. Podobnie jak Prime Day, jest to 48-godzinna wyprzedaż dla członków Prime.

Kiedy wypada Dzień Prime 2024?

W komunikat prasowy z 26 kwietniaAmazon potwierdził, że Prime Day odbędzie się w lipcu, zgodnie z ubiegłymi latami. Chociaż nie podali jeszcze dokładnie, które daty, przewidujemy, że sprzedaż spadnie od początku do połowy lipca. W 2023 r. trwał od 11 do 12 lipca, natomiast w 2022 r. od 12 do 13 lipca.

Wypatrujemy również wszelkich wiadomości na temat umów wczesnego dostępu: w zeszłym roku Amazon rozpoczął wcześniejsze transakcje 21 czerwca.

Czego się spodziewać po Prime Day

Prime Day jest zakodowany jako Czarny Piątek w tym sensie, że jest to najlepszy czas na znalezienie bezprecedensowych spadków cen, których inaczej nie zaobserwowałbyś przez cały rok. Patrząc wstecz, możemy luźno przewidzieć, jakie produkty będą w sprzedaży podczas Prime Day 2024 zeszłoroczne gorące pozycje w kategoriach takich jak odkurzacze automatyczne, słuchawki i urządzenia Amazon.

Zmienna prędkość światła

Biorąc pod uwagę Kindle Paperwhite spadnie poniżej 100 dolarów w 2023 r., bardzo chcielibyśmy zobaczyć nasz nowy ulubiony Kindle, Kindle Paperwhite Signature Edition, osiągnął lub pobił cenę z Czarnego Piątku wynoszącą 129,99 USD. Pomiędzy inteligentnym robotem mapującym Roomba spadającym poniżej 200 USD a Roombą z serii aj z funkcją unikania małych przeszkód spadającą poniżej 300 USD (i pozostającą tam przez większą część wiosny 2024 r.), Roomba z serii aj spadająca poniżej 250 USD wydaje się naturalnym kolejnym krokiem dla sekcji próżniowej robota.

Jeśli przyglądasz się ofertom Apple, Prime Day 2024 powinien być dla nich dobrym rokiem. Ostatnie osiem miesięcy było pełne nowych wydarzeń Apple iPhone’y, MacBookiI Zegarki Apple wszystkie spadły, a Apple niedawno ogłosiło nowy iPada Air, iPada Pro, Ołówek Apple ProI Magiczna klawiatura na wydarzeniu poświęconym iPadowi 10 maja. Samo istnienie całego tego nowego sprzętu z pewnością może spowodować nowe rekordowo niskie ceny wszystkich starszych wersji tych urządzeń, wypchnąć oferty Apple Watch 9 lub MacBooka 2023 powyżej 100 dolarów zniżki osiągnęły stabilny poziom lub przygotowały grunt pod pierwsze rabaty na nowe iPady i akcesoria do iPadów.

Same urządzenia Amazon mogą mieć podobną historię. Oferty urządzeń Amazon są zawsze w centrum Prime Day, ale po pojawieniu się nowej wersji prawie każdego urządzenia z obsługą Alexa Wydarzenie Amazona we wrześniu 2023 rjest mnóstwo nowych urządzeń Amazon gotowych do odbioru podczas Prime Day 2024. Trzymajcie kciuki za 79,99 USD Echo Show 8, Echo za 49,99 USDLub Ramki echa o wartości 199,99 USD.

Jeśli jesteś Wybrańcem, Amazon oferty tylko dla zaproszonych są naprawdę na swoim miejscu. Oferta październikowego Prime Day była zaskakująca i obejmowała 60% zniżki na dwa telewizory Fire TV oraz 62% zniżki na słuchawki douszne Jabra i soundbar Sony. Podczas Prime Day w lipcu 2023 r. gwiazdą sekcji dostępnej tylko na zaproszenie był 43-calowy telewizor Omni Fire TV z 75% rabatem, czyli poniżej 100 dolarów.

W przypadku Prime Day 2024 nie zdziwilibyśmy się, gdyby mega rabaty dostępne tylko na zaproszenie odeszły od 43-calowych do 55-calowych i skupiły się na większych modelach, takich jak 65- lub 75-calowy Fire TV firmy Hisense . Oferty dostępne tylko na zaproszenie mogłyby zostać ogłoszone już w czerwcu, ponieważ kupujący potrzebowaliby więcej czasu na złożenie wniosku i uzyskanie dostępu do czasu faktycznego rozpoczęcia Prime Day.

Czy możesz robić zakupy w Prime Day, nie będąc członkiem Prime?

Nie wszystkie oferty Prime Day są oficjalnie powiązane z wyprzedażą, ale aby mieć dostęp do jak największych oszczędności, warto zostać członkiem Prime.

Możesz wziąć udział w Prime Day bez konieczności płacenia za członkostwo Prime, planując: 30 dniowy okres próbny wokół wydarzenia. Tylko pamiętaj Odwołaj to zaraz po zakończeniu sprzedaży, aby uniknąć naliczenia opłat.

Kto konkuruje z Prime Day?

W tym momencie tradycją innych dużych sprzedawców detalicznych jest wygodne wstrzymywanie sprzedaży tuż przed, w trakcie i zaraz po Prime Day.

W zeszłym roku, to obejmowało Najlepsza ofertalipcowa wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku, która odbyła się od 10 do 12 lipca, Tydzień Walmart+ od 10 do 13 lipca i Tydzień Target Circle od 9 do 15 lipca. (Przypominamy, że zeszłoroczny Prime Day trwał od 11 do 12 lipca .) Obydwa Walmart I Cel Tylko stało się organizować duże wiosenne wyprzedaże mniej więcej w czasie, gdy Amazon prowadził swoją Wielką wiosenną wyprzedaż, więc w przypadku letnich wyprzedaży spodziewamy się nie mniej konkurencyjnych wyników. Oprócz wydłużonych czasów sprzedaży sprzedawcy ci mogą oferować lepsze oferty na niektóre kategorie, takie jak telewizory QLED, wysokiej klasy laptopy i artykuły gospodarstwa domowego.

Kiedy wypada Tydzień Walmart+?

31 maja znamy już oficjalne szczegóły tegorocznej edycji Tydzień Walmartu+ wyprzedaż: Wydarzenie odbędzie się w dniach 17–23 czerwca i będzie obejmować mnóstwo świetnych ofert i zniżek dla członków Walmart+. W komunikat prasowy, sprzedawca detaliczny ogłosił, że oprócz obniżek cen na produkty znanych marek członkowie Walmart+ będą również czerpać korzyści, takie jak podwójne zniżki na paliwo, 20% zwrotu Walmart Cash przy rezerwacji podróży, dostawa ekspresowa bez dodatkowych opłat, trzy bezpłatne miesiące Walmart+ W domu i nie tylko. Nowością w tym roku jest dołączenie „tajemniczej oferty”, która zostanie ujawniona 20 czerwca — bądźcie czujni.

Jak zarejestrować się w Walmart+

Niestety Tydzień Walmart+ jest wydarzeniem przeznaczonym wyłącznie dla członków, podobnie jak Prime Day. Logować się jest jednak łatwe:

  1. Idź do Strona Walmartu+. Tutaj znajdziesz informacje o tym, czym jest usługa, jakie korzyści otrzymasz i jakie są jej ceny.

  2. Kliknij „Rozpocznij bezpłatny 30-dniowy okres próbny”. (Tak, pierwszy miesiąc otrzymasz całkowicie za darmo! Cykliczny okres rozliczeniowy rozpocznie się po zakończeniu okresu próbnego.)

  3. Podaj swoje dane osobowe i dane płatnicze do celów rozliczeniowych i wysyłkowych.

  4. Otóż ​​to. Jesteś teraz członkiem Walmart+ i możesz od razu zacząć korzystać ze swoich bonusów w ramach przygotowań do Tygodnia Walmart+!

Członkostwo w Walmart+ kosztuje zaledwie 98 dolarów za cały rok lub 12,95 dolarów miesięcznie (lub 49 dolarów rocznie w przypadku osób korzystających z kwalifikującej się pomocy rządowej). A oto krótka wskazówka: jeśli chcesz, możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, aby robić zakupy podczas Tygodnia Walmart+. Tylko nie zapomnij anulować subskrypcji przed rozpoczęciem cyklu rozliczeniowego.

Source link