Najlepsze oferty laptopów EOFY

Najlepsze oferty słuchawek i głośników EOFY

Najlepsze oferty technologii noszenia EOFY

Najlepsze oferty EOFY na telewizję i kino domowe

Najlepsze oferty odkurzaczy robotycznych EOFY

Najlepsze oferty EOFY Amazon

Najlepsze oferty gier EOFY

To koniec kolejnego australijskiego roku finansowego, a to oznacza dwie rzeczy: złożenie zeznania podatkowego i zakupy! Wyprzedaże EOFY, zarówno online, jak i w sklepach, zapewniają jedne z największych oszczędności w prawie wszystkich kategoriach produktów, jakie będziesz widzieć przez cały rok – i będą ostatnim dużym wydarzeniem sprzedażowym do Czarny Piątek pod koniec listopada. Czasy są ostatnio trudne i większość ludzi staje się coraz bardziej wybredna przy zakupach dużych biletów. EOFY to świetna okazja, aby albo dokonać zakupu, który można odliczyć od podatku, albo kupić przedmiot, na który polujesz od jakiegoś czasu, ponieważ nie ma nic tańszego!

Czym jest sprzedaż EOFY? Kiedy są w 2024 roku?

EOFY oznacza koniec roku finansowego. Wyprzedaże EOFY to coroczne wydarzenia sprzedażowe organizowane przez wielu sprzedawców detalicznych w Australii do czerwca, przed rozpoczęciem nowego roku podatkowego 1 lipca. EOFY to jeden z najlepszych momentów w roku na znalezienie dużych rabatów na szereg produktów, ponieważ detaliści chcą oczyścić swoje zapasy, aby przygotować się na nadchodzący rok finansowy. Większość sprzedawców detalicznych ma oferty trwające przez cały czerwiec, ale niektórzy zaczynają się wcześniej lub organizują krótsze wydarzenia w czerwcu.

Jakie produkty najlepiej kupić podczas wyprzedaży EOFY?

Możesz spodziewać się rabatów na szereg produktów i kategorii, ale największe oszczędności znajdziesz na zakupach o dużych cenach, takich jak laptopy, słuchawki, telewizory i konsole. Sprzedawcy internetowi lubią Amazonka, Kogana I Ebay’u będzie miał dobre oferty we wszystkich kategoriach. Zwróć jednak szczególną uwagę na następujące produkty:

Możliwość mieszania ofert

  • Sprzęt AGD: Sprzedawcy detaliczni np Dobre chłopaki I Binga Lee podczas EOFY zawsze robią duże zakupy, obniżając ceny prawie wszystkiego, co oferują. Możesz spodziewać się ofert na odkurzacze automatyczne, pralki, lodówki, zamrażarki, czajniki, tostery i wiele więcej. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w sprzęt AGD dla swojego domu, te witryny powinny być Twoim pierwszym przystankiem.

  • Konsole do gier: w ciągu ostatnich kilku lat liczba dostępnych konsol była ogółem, ale w Australii sytuacja zdecydowanie się poprawia, a pakiety PS5 są dostępne łatwo dostępne na Amazonie. Oznacza to, że powinna istnieć możliwość kupowania gier i akcesoriów z ofertami Xbox Series X, Xbox Series SI PS5 W tym roku.

  • Smartfony: Amazon zawsze oferuje mnóstwo imponujących ofert na wszelkiego rodzaju smartfony.

  • Telewizory: Jak powiedzieliśmy, największe oszczędności EOFY można uzyskać w przypadku największych produktów, a to oznacza telewizory. Oczekujemy, że prawie wszyscy wiodący sprzedawcy detaliczni będą oferować fantastyczne oferty na telewizory każdej wielkości najlepszych marek, takich jak Sony, Samsung, LG i Panasonic. Najlepiej rozejrzeć się za najlepszymi Oferty telewizyjnebo będzie ich tak wiele, ale nie można się pomylić z The Good Guys, Bing Lee czy Kogan.

Laptopy: Lenovo, HP I Dell wszyscy mają wydarzenia EOFY, podczas których oferowane są duże zniżki na ich laptopy, a także inne artykuły komputerowe, takie jak komputery stacjonarne i akcesoria. Jeśli kupisz laptopa, którego używasz w pracy przed końcem roku budżetowego, być może będziesz mógł uwzględnić go jako wydatek w swoim zeznaniu podatkowym!

Source link