TL;DR: Ciesz się podsumowaniami filmów i podcastów z YouTube na wyciągnięcie ręki dzięki dożywotniej subskrypcji Premium Lite TubeOnAI plan, w sprzedaży za 78,99 USD (reg. 224,97 USD) przez ograniczony czas.


Ciekawskie umysły mają obecnie szczęście, ponieważ istnieje wiele sposobów dostępu do treści i nauki. Z pouczające podcasty i głębokie nurkowania wideo na YouTube, jeśli jest temat, który chcesz zgłębić, stanie się ekspertem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jedyna wada? Pochłonięcie wszystkich tych informacji jest dość czasochłonne. Tutaj przyda się niewielka pomoc AI w postaci podsumowań z TubeOnAI.

W samą porę na Dzień Ojca możesz podarować swojemu ojcu dar nieustannej nauki dożywotni dostęp do planu TubeOnAI Premium Lite w sprzedaży za jedyne 78,99 USD — 145 USD zniżki od zwykłej ceny 224,97 USD — bez konieczności stosowania kodu kuponu.

Wyobraź sobie, że najważniejsze informacje dotyczące podcastów, filmów z YouTube i nie tylko są streszczone i dostarczone bezpośrednio do Ciebie w formacie tekstowym lub audio. To właśnie oferuje TubeOnAI, co czyni go doskonałą opcją zarówno do zastosowań osobistych, jak i zawodowych. Może pomóc Twojemu tacie przygotować się na ważne spotkanie, zostać ekspertem w swoim najnowszym hobby lub dowiedzieć się więcej na temat, który zawsze go interesował.

Wolisz naukę poprzez dźwięk czy czytanie? Ta aplikacja pobiera transkrypcje treści i wysyła je do Ciebie zgodnie z Twoimi preferencjami. Oprócz tego, że pomaga poszerzyć horyzonty, przydaje się także twórcom treści, ponieważ oferuje opcje tworzenia postów na blogu, tworzenia quizów lub tworzenia skryptu YouTube dla własnego kanału. Po prostu dotknij, napisz i zapisz, a następnie ciesz się całym wolnym czasem, który odzyskasz.

Możliwość mieszania ofert

To przez ograniczony czas Dożywotnia subskrypcja TubeOnAI Premium Lite Plan jest dostępny w sprzedaży z okazji Dnia Ojca za 78,99 USD (reg. 224 USD).

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Source link