Zdobywanie polubień I dostać grę wideo, na którą czekałeś od dekady? Nie jest to zła oferta, jeśli możesz ją zdobyć. I mnóstwo ludzi na nim TIK Tok Czy zdobycie tej oferty.

Mniej więcej w zeszłym tygodniu rozpoczął się nowy trend wokół szum budowlany Akademicka piłka nożna 25, długo oczekiwana premiera EA Sports. Użytkownicy TikToka – zazwyczaj mężczyźni – pytają swoich partnerów, zazwyczaj kobiety, ile polubień muszą mieć, aby partner kupił im grę. Zwykle wiąże się to z tysiącami polubień i komentarzem drużyny sportowej.

To zabawny, w większości nieszkodliwy trend. Jednak jest to dość duży wysiłek jak na grę wideo za 70 dolarów. Jeśli Twój FYP jest podobny do mojego, prawdopodobnie widziałeś dużo z tych filmów. I szczerze mówiąc, wiele osób najwyraźniej osiągnęło swoje „cele”.

Miejmy nadzieję, że ci ludzie dostaną swoją grę. Jako ktoś absurdalnie podekscytowany tym spadkiem, chcę tego dla niego.

Najlepsze historie, które można mashować

Bez wątpienia będzie więcej rozmów online na ten temat College Football 25, który powraca w zmienionej wersji po długiej przerwie z powodu drażliwego faktu, że sportowcy NCAA nie mogli otrzymywać płatności za grę. Jednak ich wizerunek został wykorzystany w starym produkcie. Teraz sytuacja w końcu się zmieniła i gra – przez wielu uważana za najlepszą sportową grę wideo wszechczasów – powróci w lipcu.

Istnieją również inne wersje tego trendu. Niektóre osoby – głównie kobiety – proszą swoich partnerów, głównie mężczyzn, o kupienie im markowych torebek. Jasne, te torby są daleko droższe niż gra wideo, ale w istocie to to samo.

W rzeczywistości jest to po prostu rolnictwo angażujące. To łatwy sposób na zdobycie polubień i komentarzy. Jasne, ty móc dokończ grę lub transakcję związaną z portfelem, ale prawie na pewno zdobędziesz kilka polubień.

Jestem tego pewien Akademicka piłka nożna 25 może nie zostać wydany przez kolejny miesiąc, ale polubienia mogą już napływać.

Source link