Znajomości jest najnowszy New York Times gra słów to przykuło uwagę opinii publicznej. Gra polega na znalezieniu „wspólnych wątków między słowami”. I tak jak Wordle, Znajomości resetuje się po północy, a każdy nowy zestaw słów staje się coraz trudniejszy — dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek i wskazówek, które pomogą Ci pokonać przeszkodę.

Jeśli chcesz po prostu poznać dzisiejszą łamigłówkę, możesz przejść do końca tego artykułu z 1 czerwca Znajomości rozwiązanie. Jeśli jednak wolisz rozwiązać problem samodzielnie, czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki, wskazówki i strategie, które mogą Ci pomóc.

Co jest Znajomości?

The TERAZnajnowsza codzienna gra słowna stała się hitem w mediach społecznościowych. The Czasy przyznaje, że współpracownik redaktora puzzli Wyna Liu pomógł w stworzeniu nowej gry słownej i umieścił ją w sekcji Gry w publikacjach. Znajomości można grać zarówno w przeglądarkach internetowych, jak i na urządzeniach mobilnych i wymagać od graczy zgrupowania czterech słów, które mają ze sobą coś wspólnego.

Każda łamigłówka zawiera 16 słów, a każda grupa słów jest podzielona na cztery kategorie. Zestawy te mogą obejmować wszystko, począwszy od tytułów książek, oprogramowania, nazw krajów itp. Nawet jeśli wiele słów będzie wyglądać, jakby do siebie pasowały, istnieje tylko jedna prawidłowa odpowiedź. Jeśli gracz poprawnie ułoży wszystkie cztery słowa z zestawu, słowa te są usuwane z planszy. Zgadnij źle i liczy się to jako błąd — gracze mogą popełnić maksymalnie cztery błędy do końca gry.

Gracze mogą także zmieniać układ i tasować planszę, aby ułatwić wykrywanie połączeń. Dodatkowo każda grupa jest oznaczona kolorami, przy czym najłatwiejszy jest żółty, a następnie zielony, niebieski i fioletowy. Tak jak Wordle, możesz podzielić się wynikami ze znajomymi w mediach społecznościowych.

Oto podpowiedź na dzisiaj Znajomości kategorie

Chcesz uzyskać informację o kategoriach bez konieczności informowania o kategoriach? Następnie wypróbuj te:

Najlepsze historie, które można mashować

Oto dzisiejsze Znajomości kategorie

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Dzisiejsze połączenia można podzielić na następujące kategorie:

Szukasz Wordle dzisiaj? Oto odpowiedź na dzisiejsze Wordle.

Gotowy na odpowiedzi? To Twoja ostatnia szansa, aby zawrócić i rozwiązać dzisiejszą zagadkę, zanim ujawnimy rozwiązania.

Proszę o werble!

Rozwiązanie Znajomości #356 to…

Na co jest odpowiedź Znajomości Dzisiaj

  • Konformiści: WYZNAWCY, LEMMINGI, MARKI, OWIECKI

  • Oferty własności firmy: KAPITAŁ, OPCJE, AKCJE, AKCJE

  • Miasta w USA: BILLINGS, BUFFALO, KOMÓRKOWY, PHOENIX

  • Co może oznaczać „kopanie”: MIESZKANIE, OBRAŻENIA, LAJKI, ŁOPATY

Nie załamuj się, jeśli tym razem nie udało Ci się odgadnąć. Będzie nowy Znajomości abyś jutro mógł rozciągnąć swój mózg, a my wrócimy, aby udzielić Ci bardziej przydatnych wskazówek.

Czy to nie jest to Znajomości gra, której szukałeś? Oto wskazówki i odpowiedzi dot przeszłość Znajomości.

Source link