TL;DR: Do 5 czerwca, w Dzień Ojca, możesz kupić je tacie Lornetka aparatu cyfrowego HD w sprzedaży za 105,97 USD (rej. 199,99 USD).


Jeśli zauważyłeś, że tata mruży ostatnio oczy częściej niż zwykle, prawdopodobnie nadszedł czas, aby coś z tym zrobić. Ale zapomnij o kolejnej parze nudnych specyfikacji. Zamiast tego powinieneś podarować mu coś znacznie fajniejszego: parę lornetka cyfrowa o wysokiej rozdzielczości.

Zdobądź parę Sprzedam lornetkę cyfrową HD za 105,97 dolarów (rej. 199,99 USD). Ta lornetka HD, idealna dla ojców, którzy biwakują, obserwują ptaki, obserwują gwiazdy lub biorą udział w niedzielnych meczach piłki nożnej od krwawienia z nosa, przybliża wszystko z bliska i osobiście. Przez ograniczony czas możesz je kupić za 94,02 USD taniej do 5 czerwca — pamiętaj, aby złożyć zamówienie do tego czasu, aby mieć pewność terminowej dostawy na Dzień Ojca.

Te lornetki pochwalić się 12-krotnym powiększeniem, idealny do uchwycenia szczegółów, które gołym okiem może przeoczyć. Potrafią ustawić ostrość z laserową precyzją w odległości do kilometra (dokładnie 3280 stóp), co idealnie nadaje się do wszystkiego, od szpiegowania rzadkich ptaków po uchwycenie każdej chwili meczu piłkarskiego na żywo lub koncertu Rolling Stones.

W przeciwieństwie do większości lornetek, ta ma wbudowany aparat, dzięki czemu Twój starszy mężczyzna może robić zdjęcia i bawić się w fotografa-amatora, aby uchwycić wszystkie chwile, których nie można przegapić. Są także wyposażone w regulowane lusterko programowe, zapewniające wygodne oglądanie, i są na tyle kompaktowe, że można je schować do kieszeni lub saszetki.

Jeśli chodzi o trwałość, ta lornetka jest tak wytrzymała, jak tylko jest w stanie. Posiadają powłokę antyrefleksyjną, która zapewnia krystalicznie czyste zatrzaski nawet w warunkach słabego oświetlenia. Zostały również zaprojektowane tak, aby chronić przed wodą, mgłą, kurzem i wstrząsami, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie w każdym środowisku i terenie.

Możliwość mieszania ofert

Te Lornetka aparatu cyfrowego HD Zazwyczaj są one dostępne w sprzedaży detalicznej za 199 USD, ale do 5 czerwca możesz je kupić w promocji za 105,97 USD. To także ostatni dzień na złożenie zamówienia, aby zdążyło zdążyć na Dzień Ojca.

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Source link