TL;DR: Do 9 czerwca i w samą porę na Dzień Ojca możesz zgarnąć: dożywotnia subskrypcja Curiosity Streamplatforma do przesyłania strumieniowego filmów dokumentalnych za jedyne 179,97 USD (reg. 399 USD).


Łatwo jest udawać, że niekończące się źródło faktów przedstawiane przez tatę przy stole lub podczas rodzinnych wycieczek jest bardziej irytujące niż zabawne. Ale w głębi duszy wiesz, że uwielbiasz jego przypadkowe sesje z ciekawostkami i nie chcesz, żeby przestały. Dlaczego więc nie podsycić jego pasji do wiedzy idealnym prezentem na Dzień Ojca?

Dożywotni plan subskrypcji Curiosity Stream może być prezentem, którego szukasz. Do 9 czerwca możesz go kupić w promocji za 55% zniżki. To prezent, który wciąż daje — nie wymaga wysyłki ani pakowania.

Curiosity Stream to nie tylko usługa przesyłania strumieniowego. Założony przez Johna Hendricksa, wizjonera Discovery Communications, oferuje skarbnicę treści, która działa odwrotnie niż gnicie mózgu (bez obrazy dla innych strumieni!). Twój tata może rozkoszować się tym zróżnicowaną ofertę treści platformy, niezależnie od tego, czy interesuje się nauką, historią, technologią, przyrodą czy sztuką.

Do ulubionych w Curiosity Stream należą wielokrotnie nagradzanego „Ulubionych miejsc” Stephena Hawkinga, który zdobył trofeum podczas rozdania nagród Emmy dla wiadomości i filmów dokumentalnych za wybitne projekty graficzne i scenografię. Inne hity to Planeta skarbów, Inżynieria przyszłości, Historia domu i Out the Cradle.

Każdy program lub dokument jest dostępny w ostrej rozdzielczości wysokiej rozdzielczości (1920×1080), co zapewnia wciągające wrażenia wizualne. Ponadto wszystko można pobrać i przeglądać w trybie offline, dzięki czemu idealnie nadaje się do rozrywki w podróży. Regularnie dodawane są także nowe treści, dzięki czemu Ty i Twój tata możecie cieszyć się niekończącymi się godzinami wspólnego odkrywania. Kto wie, może stanie się to Twoim nowym ulubionym sposobem na budowanie więzi.

Wystarczy jedna płatność w zamian za nieograniczony dostęp do mnóstwa wciągających filmów dokumentalnych.

Możliwość mieszania ofert

Zaspokój pragnienie wiedzy swojego taty za pomocą dożywotnia subskrypcja Curiosity Stream. Zwykle kosztuje 399 dolarów, ale do 9 czerwca do godziny 23:59 czasu polskiego można go kupić w cenie 179,97 dolarów.

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Source link