TL;DR: Do 9 czerwca pomóż tacie ulepszyć jego miejsce pracy za pomocą: Przezroczysta, magnetyczna bezprzewodowa stacja ładująca 3 w 1. Jest dostępny w sprzedaży z okazji Dnia Ojca za jedyne 49,99 USD (reg. 69,99 USD).


Dzień Ojca jest tuż za rogiem, a zaskakującym sposobem na okazanie wdzięczności za całą ciężką pracę i poświęcenie jest pomoc tacie w unowocześnieniu jego miejsca pracy. Przezroczysta, magnetyczna bezprzewodowa stacja ładująca 3 w 1 to łatwy sposób, aby mu pomóc zasilaj wszystkie swoje urządzenia bez wiązek przewodów wszędzie. To eleganckie i innowacyjne urządzenie, którego cena wynosi 49,99 USD (69,99 USD), łączy w sobie funkcjonalność ze stylem, dzięki czemu jest użytecznym dodatkiem do każdego biurka lub szafki nocnej.

Może potrzebuje modernizacji przestrzeni roboczej lub lepszego systemu niż wszystkie przewody skupione na jego szafce nocnej. Tak czy inaczej, ta stacja ładująca jest uniwersalnym rozwiązaniem. Umożliwia bezprzewodową ładuj trzy urządzenia jednocześnie: telefon, smartwatch i bezprzewodowe słuchawki douszne.

Jest kompatybilny z różnymi urządzeniami, w tym z iPhonem (od 8 do 14), Apple Watch (seria od 2 do 8), AirPods i wszystkimi innymi urządzeniami z certyfikatem Qi. Został zaprojektowany z certyfikowanym adapterem QC 3.0 18 W i inteligentnym rozpraszaniem ciepła, zapewniając bezpieczne szybkie ładowanie.

Jeśli chcesz jednocześnie oglądać wideo, możesz nawet zdecydować się na poziome ładowanie telefonu. Antypoślizgowa konstrukcja sprawia, że ​​jest to solidna opcja i pasuje do etui, dzięki czemu nie musisz zdejmować obudowy telefonu za każdym razem, gdy chcesz go naładować. Chroń swoją drogą elektronikę przed przegrzaniem, przetężeniem i przeładowaniem. Posiada nawet funkcję automatycznego uśpienia, która włącza się po pełnym naładowaniu baterii.

Ta zabawna, przejrzysta konstrukcja dodaje również odrobinę stylu tej poręcznej stacji ładującej.

Możliwość mieszania ofert

Nie przegap Przezroczysta, magnetyczna bezprzewodowa stacja ładująca 3 w 1w promocji z okazji Dnia Ojca za jedyne 49,99 USD (reg. 69,99 USD).

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Source link