Concord to zupełnie nowa gra jednego z nowszych przejęć PlayStation – Firewalk Studios. Po raz pierwszy ujawniono w maju 2023 r., że ci, którzy z niecierpliwością czekali na dalsze informacje, zostali potraktowani pełną eksplozją informacji w Aktualna sytuacja w maju 2024 r.

Z tego powodu mamy mnóstwo informacji na temat wersji Firewalk na strzelankę bohaterów w stylu Overwatch 5 na 5, w tym datę premiery, nowe zwiastuny, platformy, dostęp do wersji beta i nie tylko.

Data premiery Concorda

Widząc jakby Zgoda zostało ogłoszone jakiś czas temu, nie będziesz musiał zbyt długo czekać, aby dostać w swoje ręce kosmicznego bohatera FPS.

W rzeczywistości, data premiery Concorda to 23 sierpnia 2024 r w chwili pisania tego tekstu miną prawie trzy miesiące – prawdziwa letnia uczta. Ponieważ ta oficjalna data została ujawniona w najnowszym stanie PlayStation, nie spodziewamy się, że coś pójdzie nie tak, jeśli coś pójdzie nie tak.

Tak, wiadomo, że niektóre gry zmieniają datę premiery, nawet jeśli na przykład przypada za tydzień, ale jest to bardzo mało prawdopodobne w przypadku tytułu tego typu. Rzuć się w sierpniu!

Przyczepy Concorda

Kiedy ogłoszono Concord, szczegóły były nieliczne i z pewnością zostało to udostępnione w pierwszym zwiastunie. Ten trafnie nazwany zwiastun zawierał krótkie, kinowe spojrzenie na coś, co wyglądało na statek przypominający Strażników Galaktyki i to wszystko.

Jednak wraz z najnowszym, wspomnianym wcześniej stanem gry, pojawiło się kilka dodatków w postaci zwiastunów – filmów i rozgrywki.

Zwiastun kinowy to treściwa sprawa, która trwa prawie 5 minut. Ma to na celu przedstawienie historii różnych postaci w grze, nadając ton przed rozpoczęciem bitew.

Zwiastun rozgrywki pokazuje, jak wygląda istota tytułu z różnych perspektyw postaci. Oznacza to rzut oka na to, co czeka ich umiejętności i role, dzięki czemu możesz zorientować się, kto będzie głównym bohaterem po wydaniu.

Strzelanina z pewnością daje o sobie znać Przeznaczenie 2 klimat, a w połączeniu z bohaterami w stylu Overwatch wygląda na to, że będzie to szybka, ale strategiczna bitwa.

Platformy Concord

Concord jest dostępny na dwóch platformach – PS5 i PC. The PS5 tej części można się oczywiście spodziewać, ponieważ Firewalk należy do rodziny PlayStation Studios, ale dobrze jest widzieć, że pierwszego dnia ukaże się także na PC.

Miejmy nadzieję, że pomoże to bazie graczy i utrzyma zainteresowanie w okresie świątecznym i poza nim.

Jeśli chodzi o wydanie na konsolę Xbox, jest to wysoce wątpliwe, szczególnie w pierwszym roku. Być może nigdy nie zobaczymy Concorda na Xboxie, ponieważ obaj giganci konsolowi nieustannie się kłócą, teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Premie za zamówienie Concord w przedsprzedaży

Podobnie jak w przypadku większości ogłaszanych gier, możesz złożyć zamówienie w przedsprzedaży, które zapewni ci dodatkowe gadżety w ramach zachęty.

W przypadku Concorda są kilka bonusów z zamówienia przedpremierowego, które wiszą przed tobą – pakiet kosmetyczny postaci i dostęp do wersji beta.

Concord bonusy za zamówienie w przedsprzedaży

Pakiet kosmetyczny nazywa się Pakietem Monarchy i wydaje się mieć określoną postać i skórkę broni.

Jeśli chodzi o dostęp do wersji beta, będzie to bilet nie tylko dla ciebie, ale także dla czterech innych znajomych, co oznacza, że ​​możesz od razu wystartować z pełnym składem.

Jednak zamówienia w przedsprzedaży będą dostępne dopiero od 6 czerwca 2024 r., więc będziesz musiał poczekać kilka dni, aby zapewnić sobie tak ważny dostęp do wersji beta.

Daty wersji beta Concorda

Logo gry Concord

Kontynuując premię za zamówienie w przedsprzedaży w postaci uzyskania dostępu do wersji beta Concord – na jakie daty się tego spodziewacie?

Dobrze, chociaż nie ujawniono konkretnego zestawu dni, znamy miesiąc – lipiec 2024 r. Ma to sens, biorąc pod uwagę fakt, że pełny tytuł ukaże się w sierpniu, ale nieco poprawia sytuację, jeśli konieczne będzie wprowadzenie dużych przeróbek postaci.

Być może Firewalk traktuje to bardziej jako test obciążeniowy serwera niż zwykłą wersję beta i w przyszłości będzie wprowadzał zmiany w bohaterach w celu uzyskania aktualizacji.

Source link