Perplexity AI uruchomiło nowe narzędzie Pages, które przekształca badania w dynamiczną wizualnie treść.

Po zyskując wsparcie Jeffa Bezosa w styczniu firma Perplexity zajęła się tworzeniem nowego narzędzia o nazwie Pages. Nastawiony na tworzenie, organizowanie i udostępnianie informacji, Pages umożliwia przekształcanie badań w treści nadające się do publikacji, takie jak raporty, artykuły i przewodniki.

Możesz także wyszukać dowolny temat, aby w zamian znaleźć podobne zasoby, a następnie opublikować swoją pracę w rosnącej bibliotece treści generowanych przez użytkowników lub udostępnić ją bezpośrednio odbiorcom.

Wydaje się, że duży nacisk kładzie się na estetykę, stosując różne szablony, aby uzyskać dopracowany efekt produktów końcowych. Możesz zobaczyć kilka przykładów stworzonych przez zespół Perplexity na blog z ogłoszeniami firmy.

„Misją Perplexity jest zaspokajanie ciekawości świata” napisał dyrektor generalny Aravind Srinivas na X. „Inspirowaliśmy się Wikipedią, zamieszczając cytaty.

„Cieszymy się, że możemy pójść dalej i uruchomić Pages, najlepiej opisywany jako „Wikipedia AI”. Wysiłek związany z analizą źródeł i syntezą czytelnej strony jest teraz możliwy dzięki prostej „konwersji jednym kliknięciem”. Dostępne dla wszystkich użytkowników Pro i udostępniane szerzej każdemu.

Jak wypróbować strony Perplixity AI

Aby samodzielnie wypróbować Pages, musisz mieć konto. Dostępna jest bezpłatna opcja asystenta badawczego AI, która zapewnia pięć wyszukiwań Pro dziennie i nieograniczoną liczbę szybkich wyszukiwań, a także dostęp do stron.

Wersja Pro kosztuje 20 USD miesięcznie i oferuje nieograniczoną liczbę szybkich wyszukiwań i 600 wyszukiwań Pro dziennie, a także większy wybór modeli AI, z których możesz korzystać.

Aby wypróbować Pages, przejdź do w tej sekcji witryny Perplexity i upewnij się, że jesteś zalogowany lub utworzyłeś konto Perplexity. Następnie wybierz opcję „Utwórz stronę” na karcie biblioteki, wybierz temat, wybierz odbiorców i rozpocznij.

Wyróżniony obraz: zakłopotanie

Source link