Co musisz wiedzieć:

Real Madryt mógłby zrekompensować dotkniętym fanom miejsce w loży VIP na Santiago Bernabéu, aby obejrzeć finał Ligi Mistrzów.

Real Madryt i Borussia Dortmund zmierzą się ze sobą na stadionie Wembley w sobotę Finał Ligi Mistrzów. Tysiące kibiców jest jednak gotowych oglądać mecz Ponad 200 kibiców Madrytu, którzy utknęli na lotnisku, przeżywa koszmar.

W tę sobotę lot, z którego mieli ich zabrać Barajas do Londynu, ale awaria mechaniczna pozbawiła ich możliwości podróżowania. Tuż przed rozpoczęciem meczu nie udało im się jeszcze zakwaterować ich na innym locie.

Kibice Realu Madryt na Wembley
Kibice Realu Madryt na Wembley / Fotografia @wembleystadium

Kibice Realu Madryt utknęli na lotnisku

W sumie 270 fanów Real Madryt Za zorganizowany przez nich wyjazd na Wembley zapłacili około 1095 euro Klub Capote i Montera za pośrednictwem biura podróży Coge la Maleta.

I gdy byli już gotowi do podróży do Londynu, zostali poinformowani, że lot zostanie odwołany z powodu problemów technicznych: „Wczoraj około piątej po południu otrzymaliśmy informację, że samolot nie może latać z powodu problemów technicznych. Nie podali nam więcej szczegółów. – Całą noc nie zmrużyłem oka., takie były wypowiedzi prezesa klubu Nabil dla Relevo.

Wycieczka organizowana przez Peña Capote y Montera
Wycieczka zorganizowana przez Peña Capote y Montera / Photography @CapoteyMontera

Jeden z poszkodowanych fanów napisał do kilku programów w Hiszpanii, aby upublicznić to, przez co przechodzą i tak dalej Ani lotnisko, ani klub kibiców nie były w stanie udzielić mu odpowiedzi.

Zeznanie Diego Nieto
Świadectwo Diego Nieto / Fotografia @diniagui1007
Świadectwo
Fotografia @diniagui1007

Real Madryt na ratunek swoim fanom

Gdy Real Madryt dowiedział się, co się stało, próbował pomóc swoim fanom. Kilku zakwaterowano na innych lotach, choć zdecydowana większość pozostaje na lotnisku, nie otrzymując rozwiązania swojego problemu.

I choć klub nie jest odpowiedzialny za organizację wyjazdu, byłby skłonny to zrobić zrekompensuj kibicom, którzy spóźnili się na lot, miejsca w jednej z lóż VIP na Santiago Bernabéu do oglądania meczu, ponieważ zainstalowano gigantyczne ekrany, aby oglądać mecz ze stadionu.

Stadion Santiago Bernabéu
Stadion Santiago Bernabéu – fot. Getty Images

Fani nie mogą uwierzyć w to, co się dzieje. Zapłacili ponad 1000 euro, przygotowali podróż, a teraz są bez lotu i daleko od Londynunielicznym uda się dotrzeć na Wembley, a reszta będzie musiała zadowolić się wejściem do loży VIP, co jest niczym w porównaniu z tym, co mieli na myśli.

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a co powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com

Source link