Co musisz wiedzieć:

Podmiot wypowiedział się przeciwko społeczności LGBTQ+ podczas występu Adele, a piosenkarka nie wahała się postawić go na swoim miejscu.

Adele nie wygląda na jedną z tych piosenkarek, które spędzają czas na karaniu ludzi na koncertach. Rzeczywiście, kilkakrotnie widzieliśmy, jak brytyjski artysta w ogóle poświęca czas na zbieranie prezentów (Lalki Doktor Simi), którymi rzucają w niego podczas jego występów w Las Vegas.

I od tego momentu rozgniewanie Adele z pewnością można uznać za niezbyt mądre posunięcie z czyjejś strony. Zwłaszcza gdy ta osoba uważa, że ​​obrażanie społeczności LGBTQ+ w obecności piosenkarza jest zbyt zabawne lub konieczne.

Adele prezentuje swoją ogromną kolekcję pluszaków Doktor Simi
Adele na swoich koncertach zawsze daje o sobie znać / Zdjęcie: @Adele (Twitter)

Adele beszta faceta, który wygłosił homofobiczny komentarz podczas jej występu w Las Vegas

Podobnie jak przedmiot, który uczęszczał, z pewnością już odrobił tę lekcję. na koncert, który Adele dała w nocy 1 czerwca w Caesars Palace w Las Vegasi gdzie został zbesztany w środku programu, gdy odważył się powiedzieć Adele, że Miesiąc Dumy Gay jest do niczego.

Jak już z pewnością wiesz, W czerwcu tego roku obchodzimy Miesiąc Dumygdzie poza imprezą, droga, jaką obrała społeczność LGBTQ+, jest uznawana i celebrowana przez te wszystkie lata, aby między innymi osiągnąć szacunek, włączenie, prawa i osiągnięcia.

"nie bądź głupi": Adele zamyka asystentkę za wygłoszenie homofobicznego komentarza na jej koncercie
Adele nie wahała się stanąć w obronie członków społeczności LGBTQ+. Zdjęcie: Getty Images

Piosenkarka zadedykowała swój występ członkom społeczności 1 czerwca

Adele jest zwolenniczką społeczności LGBTQ+ i kilkakrotnie wystąpiła w momentach lub miał szczegóły z fanami, a nawet przyjaciółmi społeczności, na przykład kiedy udzielał ślubu swojemu najlepszemu przyjacielowi Alanowi Carrowi, który poślubił Paula Draytona w 2018 roku.

No cóż, najwyraźniej gość na koncercie nie wiedział (a może wiedział i po prostu chciał być głównym bohaterem) i tak odpowiedział, kiedy Adele w części swojego programu zdecydowała się poświęcić członkom społeczności LGBTQ+ Teraz, gdy zaczął się czerwiec.

"nie bądź głupi": Adele zamyka asystentkę za wygłoszenie homofobicznego komentarza na jej koncercie
Brytyjska piosenkarka nazwała faceta, który wygłosił homofobiczny komentarz pod jej programem, „głupim”. Zdjęcie: Getty Images

A potem ostro zbeształ osobę, która powiedziała mu, że „duma jest do bani”.

„Co to było? Czy właśnie powiedziałeś, że duma jest do bani? Przyszedłeś na mój pieprzony występ i powiedziałeś, że Pride jest do bani? „Czy jesteś kurwa głupi?”– powiedziała dość zdenerwowana, jak widać na nagraniu, piosenkarka, siedząc obok swojego pianisty.

– Nie bądź taki cholernie śmieszny. Jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, zamknij się, dobrze?Adele dodała do gościa, który z pewnością nie będzie chciał już do końca życia postawić stopy w Caesars Palace. Obejrzyj poniższy film:

Wszystko wydarzyło się podczas rezydencji Adele w Las Vegas.

Na filmie, który właśnie obejrzałeś Nie jest jasne, kim był mężczyzna, który krzyknął „Duma jest do bani”, Jednak w mediach społecznościowych większość pochwaliła postawę Adele w obliczu homofobicznej zniewagi i to, że wypowiadała się na rzecz swoich fanów ze społeczności LGBTQ+. Ale co o tym myślisz?

Mówiąc o Adele, W zeszłym roku uruchomiliśmy „Weekendy z Adele”, rezydenturę, którą brytyjska piosenkarka będzie kontynuować w czerwcu i którą wznowi w październiku po kilku koncertach w innych krajach, np. w Niemczech.

Chociaż Wielu z nas uważa, że ​​Adele mogłaby być kandydatką do pojawienia się na plakacie Corona Capital, prawda jest taka, że ​​możliwości są mniejsze od zera, bo już w listopadzie będzie dawał kolejne koncerty w ramach tej rezydencji. Oczywiście nasze nadzieje na powrót jej do Meksyku nie słabną.

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a co powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com

Source link