Aktor Chris Evans wyjaśnia, że ​​nie podpisał izraelskiej bomby, ponieważ zdjęcie stało się wirusowe

Gwiazda Hollywood Chris Evans, lepiej znany jako Kapitan Amerykaw końcu przerwał milczenie w sprawie kontrowersji wokół starego zdjęcia, na którym podpisał coś, co początkowo wyglądało na izraelską bombę.

Zdjęcie, o którym mowa, przedstawia aktora i oficera Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych. Widzi się, jak pan Evans podpisuje przedmiot. Teraz aktor nazwał to „dezinformacją”.

W nieistniejących już relacjach na Instagramie Evans ujawnił, że zdjęcie zostało kliknięte osiem lat temu podczas tournée po ramach obowiązku świadczenia usługi powszechnej.

Chris Evans napisał: „Na temat tego zdjęcia narosło wiele dezinformacji. Kilka wyjaśnień: to zdjęcie zostało zrobione podczas tournée USO w 2016 r. Poszedłem z grupą aktorów, sportowców i muzyków, aby wyrazić nasze uznanie dla naszych członków służby. Przedmiot, który poproszono o podpisanie, nie był bombą, rakietą ani jakąkolwiek bronią. Jest to obiekt obojętny, używany wyłącznie do celów szkoleniowych lub pokazowych. Cytat z Sił Powietrznych możesz przeczytać w następnym artykule.

Na kolejnym slajdzie aktor dodał zrzut ekranu z raportu agencji prasowej AFP. Evan podkreślił cytat rzecznika Sił Powietrznych. Brzmiało ono: „Obiekt, który Chris Evans podpisuje na zdjęciu z wycieczki USO z 2016 r., to obojętny przyrząd szkoleniowy do usuwania amunicji wybuchowej (EOD). Obiekt przeznaczony jest do modelowania pocisku artyleryjskiego i służy wyłącznie celom pokazowym i szkoleniowym.”

Historie pana Evana na Instagramie zostały później udostępnione przez użytkownika na Reddicie.

Posty z fauxmoi
społeczność na Reddicie

Dzieje się to kilka dni po zdjęciu była kandydatka na prezydenta USA Nikki Haley W Internecie pojawił się napis „Dokończ ich” na izraelskiej powłoce.

Zdjęcie udostępnił były ambasador ONZ Danny Danonktóry towarzyszył pani Haley podczas jej wizyty, na X (dawniej Twitter) w dniu 28 maja.

W swoim poście Danny napisał: „Zakończcie je”. Oto co napisała moja przyjaciółka, była ambasador Nikki Haley.”

Source link