Amerykański mężczyzna wyśledził lokalizację byłej dziewczyny, gdy była na randce, a następnie zabił ją, gdy wróciła do domu

Cari Allen, lat 43, zaginęła w listopadzie 2022 r.

Mężczyzna w Stanach Zjednoczonych, który wyśledził lokalizację swojej byłej dziewczyny w aplikacji mediów społecznościowych, a następnie zabił ją, gdy wróciła do domu, został w czwartek skazany na dożywocie. Według LudzieW marcu, ponad rok po zniknięciu swojej byłej dziewczyny Cari Allen, Aldrick Scott został uznany za winnego morderstwa pierwszego stopnia. Początkowo policjanci oskarżyli Scotta o porwanie, jednak później ustalili, że śledził jej lokalizację na Snapchacie i pojechał do jej domu, gdzie zaczekał, aż przyjedzie, po czym ją zastrzelił.

Cari Allen, lat 43, zaginęła w listopadzie 2022 r. Była na randce w restauracji, kiedy jej były chłopak wyśledził jej lokalizację. Według wiadomości ABC przyłączać KETVpodczas procesu prokuratorzy zarzucili, że Scott czekał na 43-latkę w jej domu, po czym ją śledził. Według doniesień pojechał z Topeka w stanie Kansas do Nebraski, podążał za panią Allen za pomocą map Snapchata, a następnie czekał ponad godzinę w jej domu i zamordował ją, po czym uciekł z kraju.

Aldrick Scott został ostatecznie aresztowany w Belize. Ciało pani Allen znaleziono w płytkim grobie.

„To typowa rzecz w przypadku przemocy domowej, przypadków kontroli i jeśli nie mam kontroli lub nie mogę mieć ciebie, nikt tego nie zrobi” – powiedział Don Kleine, prokurator hrabstwa Douglas, według tej placówki.

Sędzia powiedział: „Było jasne, że nie możesz znieść rozstania z Cari Allen, twoja obsesja motywowała zbrodnie, za które zostałeś skazany”.

„Więc jej życie zostało odebrane, ponieważ on był zdenerwowany i nie dostał tego, czego chciał” – dodał Kleine.

Ogłaszając wyrok, sędzia nazwał morderstwo pani Allen „bezsensownym i tragicznym” i stwierdził, że istnieją „przytłaczające dowody zbrodni”.

Przeczytaj także | Kanadyjski seryjny morderca, który karmił ofiary świniami, zabity w więzieniu

Co więcej, sędzia i prokuratorzy zauważyli również, że Scott nigdy nie okazywał żadnych emocji ani wyrzutów sumienia podczas procesu lub wyroku. „Nigdy nie widziałem żadnych oznak tego w tej sprawie, z obrony dotyczącej jakichkolwiek wyrzutów sumienia, smutku czy czegokolwiek innego” – powiedział Kleine.

Obrona natomiast zarzucała, że ​​Scott i pani Allen niedawno zerwali, a kiedy w 2022 r. Scott poszedł porozmawiać z panią Allen w jej domu, coś się wydarzyło, twierdząc, że działał w samoobronie i uciekł w panice.

W czwartek Scott został skazany na dożywocie plus 45–60 lat więzienia.

Source link