Angelina Jolie, córka Brada Pitta, składa petycję o usunięcie Pitta z nazwiska

Shiloh jest trzecim najstarszym z sześciorga dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta. (Plik)

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh Jolie-Pitt, próbowała usunąć „Pitt” ze swojego imienia. 27 maja w dniu swoich 18. urodzin złożyła wniosek do Sądu Najwyższego hrabstwa Los Angeles o zmianę nazwiska. Jej obecne pełne imię i nazwisko to Shiloh Nouvel Jolie-Pitt.

Shiloh jest trzecim najstarszym z sześciorga dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta.

Nastąpiło to po tym, jak według doniesień 15-letnia córka byłej pary celebrytów, Vivienne, również usunęła „Pitt” ze swojego imienia. Na plakacie nowego musicalu The Outsiders widniało jej nazwisko jako Vivienne Jolie, a nie Vivienne Jolie-Pitt. Ludzie.

Jak ujawniono w wideo, w listopadzie ubiegłego roku najstarsza córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Zahara, przedstawiła się jako Zahara Marley Jolie podczas jej wprowadzenia do oddziału Mu Pi stowarzyszenia Alpha Kappa Alpha w Spelman College.

Zmiany imienia i nazwiska wynikają z ciągłych doniesień o napięciu w stosunkach Brada Pitta z dziećmi, odkąd w 2016 r. Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód i przyznanie wyłącznej opieki fizycznej. Najwyraźniej rozwód został zapoczątkowany wydarzeniem, które miało miejsce we wrześniu prywatnym lotem z Francji do Los Angeles. 2016. Pojawiły się doniesienia o bójce podczas lotu, w której brały udział także dzieci.

Brad Pitt zaprzeczył jednak tym zarzutom. FBI, które badało incydent, nie postawił mu zarzutów.

Byli małżonkowie kłócą się także o a Francuska winiarnia kiedyś byli razem. W 2022 roku Brad Pitt pozwał firmę Nouvel Angeliny Jolie za potajemną sprzedaż jej części winnicy bez jego zgody.

W swoim oświadczeniu złożonym przed sądem w Los Angeles pani Jolie oświadczyła w dokumencie, że próbowała sprzedać winnicę Miraval, ale negocjacje zostały zerwane po tym, jak Pitt nakłonił ją do podpisania umowy o zachowaniu poufności (NDA), która „zabraniała Jolie od mówienia (innego niż w sądzie) o molestowaniu Pitta”.

Source link