Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Dodatkowo otrzymasz specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium po założeniu konta — bezpłatnie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Caitlin Clark wniósł trochę żartów na wtorkowy trening Indiana Fever, gdy drużyna przygotowywała się do środowego popołudniowego meczu z Washington Mystics.

Clark została zapytana, czy ktoś skontaktował się z nią po jej śmierci historyczny triple-double występ w wygranym meczu z liderem ligi New York Liberty w sobotę.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Caitlin Clark prowadzi piłkę po parkiecie

Caitlin Clark z drużyny Indiana Fever drybluje piłką w meczu przeciwko New York Liberty, w sobotę 6 lipca 2024 r. w Indianapolis. (Zdjęcie AP/Darron Cummings)

„Nie. Żadnych wiadomości tekstowych, nic. Nikt się nie odezwał” – powiedziała beznamiętnie, za pośrednictwem Punkty sprzęgła.

Clark wydawała się mieć więcej zabawy, gdy zdobywała grunt pod nogami w lidze. Dopiero kilka tygodni temu wydawała się ubolewać, że żaden z weteranów WNBA nie udzielał jej rad, gdy były razem na boisku.

„Nikt nie daje mi rad w grach” – powiedział Clark po przegranej z Seattle Storm w czerwcu. „Chciałbym”.

Caitlin Clark i Breanna Stewart

Caitlin Clark z Indiana Fever podaje, a Breanna Stewart z New York Liberty broni, sobota, 6 lipca 2024 r., w Indianapolis. (Zdjęcie AP/Darron Cummings)

BYŁA GWIAZDA NFL WYBIERA SWÓJ WYBÓR NA DEBIUTANTKĘ ROKU WNBA

Od tego czasu Clark często rozmawiał z legendą drużyny Phoenix Mercury, Dianą Taurasi, podczas ich meczu, a także z rozgrywającym drużyny Las Vegas Aces, Kelseyem Plumem, po ich meczu.

Clark i jej Koledzy z drużyny Fever również stało się popularne na początku tego tygodnia dzięki ich filmikowi na TikToku z siłownią. Aliyah Boston i Katie Lou Samuelson również brały udział w filmie. Clark miała problemy z podniesieniem ciężaru 140 funtów podczas ćwiczeń na nogi.

Caitlin Clark i Sabrina Ionescu

Zawodniczka New York Liberty Sabrina Ionescu i zawodniczka Indiana Fever Caitlin Clark oglądają rzut wolny w Gainbridge Fieldhouse w Indianapolis 6 lipca 2024 r. (Grace Smith/Indianapolis Star-USA Today Sports)

We wtorek Samuelson pojawiła się w gronie mediów i zapytała Clark, czy wzięłaby udział w większej liczbie filmów TikTok.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Pozostaje do zobaczenia. Nie mogę zdradzić wszystkich moich sekretów” – powiedziała z uśmiechem.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na X i zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.

Source link