WWE zdobyło ważny tytuł gwiazda wrestlingu zawodowego w środę ktoś, kto rozpocznie karierę w NXT i z pewnością wzmocni już rosnący skład, jaki marka ta zgromadziła.

Stephanie Vaquer, chilijska zawodowa wrestlerka, która zdobyła tytuły w Consejo Mundial de Lucha Libre (CMLL) i New Japan Pro-Wrestling (NJPW) i zajęła 54. miejsce w rankingu 250 najlepszych wrestlerek magazynu Pro Wrestling Illustrated w 2023 r., podpisał kontrakt z WWE.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Stephanie Vaquer w serialu Stardom

Stephanie Vaquer pozuje z pasami podczas gali Women’s Pro-Wrestling „Stardom” w Korakuen Hall 10 marca 2024 r. w Tokio w Japonii. (Etsuo Hara/Getty Images)

Vaquer wydawała się żegnać z fanami podczas swojego ostatniego pokazu CMLL w weekend. Następnie CMLL ogłosiło, że pozbawiono ją tytułu World’s Women’s Championship i World Women’s Tag Team Championship, ponieważ odeszła z „powodów osobistych”.

Shawn Michaels, legenda WWE, który obecnie pełni funkcję starszego wiceprezesa ds. rozwoju talentów i kieruje działem kreatywnym w NXT, potwierdził, że Vaquer rzeczywiście zamierza dołączyć do WWE.

„Witamy w rodzinie WWE, @Steph_Vaquer. Do zobaczenia w Orlando!” napisał Michaels.

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się wiele doniesień wskazujących na to, że zarówno WWE, jak i All Elite Wrestling były zainteresowane zatrudnieniem Vaquera na pełen etat.

GWIAZDA WWE RHEA RIPLEY ZWYCIĘSKO POWRACA, WYSYŁA WIADOMOŚĆ DO DOMINIKA MYSTERIO

Vaquer pojawił się w Zakazane drzwi AEW wydarzenie w ramach partnerstwa firmy z CMLL i NJPW. Vaquer walczyła z Mercedes Moné, która występowała w WWE jako Sasha Banks, o mistrzostwo AEW TBS i mistrzostwo NJPW Strongwoman’s. Moné ostatecznie wygrała.

Stephanie Vaquer i Giulia

Giulia i Stephanie Vaquer pozują do zdjęć podczas konferencji prasowej „Stardom” Women’s Pro-Wrestling, 8 marca 2024 r. w Tokio. (Etsuo Hara/Getty Images)

Vaquer dołączy teraz do składu pełnego talentów.

Roxanne Perez jest mistrzynią kobiet NXT, a Kelani Jordan jest mistrzynią Ameryki Północnej. Obie niedawno obroniły swoje tytuły odpowiednio przeciwko Loli Vice i Sol Ruca.

Adriana Rizzo, Arianna Grace, Brinley Reece, Carlee Bright, Cora Jade, Dani Palmer, Fallon Henley, Gigi Dolan, Izzi Dame, Jacy Jayne, Jaida Parker, Jakara Jackson, Jazymn Nix, Karmen Petrovic, Lash Legend, Meiko Satomura, Nikkita Lyons, Stevie Turner, Tatum Paxley, Thea Hail, Wendy Choo i Wren Sinclair to tylko niektóre z utalentowanych kobiet wymienionych na liście.

Stephanie Vaquer w Nowej Japonii

Stephanie Vaquer świętuje zwycięstwo podczas gali Women’s Pro-Wrestling „Stardom” w Korakuen Hall 10 marca 2024 r. w Tokio. (Etsuo Hara/Getty Image)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

WWE nawiązało również współpracę z TNA w ostatnich miesiącach. W programie pojawiła się mistrzyni kobiet TNA Jordynne Grace, a także Ash by Elegance, znana wcześniej jako Dana Brooke w WWE.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na X i zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.

Source link