Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz konto BEZPŁATNIE, aby kontynuować czytanie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Władze prowadzą śledztwo w sprawie zaginięcia kobiety z Indianapolis, którą tydzień temu znaleziono martwą w pojemniku magazynowym w lesie po tym jak zgłoszono jej zaginięcie.

Departament Policji Metropolii Indianapolis (IMPD) potwierdził w rozmowie z Fox News Digital, że ciało 36-letniej Tary Capps znaleziono w kontenerze magazynowym po południowej stronie miasta w niedzielę w zalesionym terenie.

Rodzina Capps poinformowała policję, że otrzymała informację, iż prawdopodobnie można ją znaleźć w zalesionym terenie za punktem dystrybucji żywności przy South Keystone Avenue.

W niedzielę rodzina Capps wyruszyła na poszukiwania i znalazła ją martwą w pojemniku do przechowywania, FOX 59 poinformował.

DRUGI STUDENT DARTMOUTH ZNALEZIONY MARTWY W RZECE CONNECTICUT W CIĄGU DWÓCH MIESIĘCY

Tara Capps, 36

Rodzina Tary Capps (powyżej) szuka odpowiedzi po tym, jak w niedzielę znaleziono jej ciało w pojemniku magazynowym. (TARA M. CAPPS przez Facebooka)

„To trudne. Nie życzę tego nikomu” – powiedziała FOX 59 Virginia Summers, matka Cappsa.

Summers powiedziała, że ​​Capps była jej najstarszą córką i została zidentyfikowana na podstawie jej odcisków palców.

„Ona na to nie zasługiwała. Każdy, kto to robi, jest po prostu potworem. To po prostu nie na miejscu” – powiedział Summers w FOX 59.

ARESZTOWANI PODEJRZANI PO ZNALEZIENIU ZAGINIONIONEJ KOBIETY Z GEORGII MARTWEJ W TENNESSEE

Tara Capps, 36

Władze Indianapolis potwierdziły, że ciało znalezione w niedzielę w zalesionym terenie należało do 36-letniej Tary Capps, która zaginęła tydzień temu. (FOX 59)

Rodzina powiedziała stacji FOX 59, że nadal nie jest pewna, jak długo Capps przebywał w lesie, zanim został odnaleziony.

Policja potwierdziła że rodzina zgłosiła zaginięcie Capps 30 czerwca.

CIAŁO ZAGINIONIONEJ KOBIETY Z ARIZONY ZNALEZIONO KILKA DNI PO ARESZTOWANIU MĘŻA

Pojazd policji metropolitalnej Indianapolis

IMPD prowadzi dochodzenie. (Raymond Boyd/Getty Images)

Policja poinformowała Fox News Digital, że obecnie zajmuje się tą sprawą jako dochodzenie w sprawie zabójstwa, i nie dysponujemy żadnymi informacjami dotyczącymi podejrzanego, motywu ani sposobu śmierci.

Rzecznik policji poinformował, że departament bada kilka tropów i dopracowuje kilka szczegółów, ale więcej będzie wiadomo po otrzymaniu raportu z sekcji zwłok na początku przyszłego tygodnia.

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Mam tylko nadzieję, że znajdą ludzi, którzy to zrobili. Nikt nie zasługuje na to, żeby być kimś takim” – powiedział Summers stacji FOX 59. „Nie przestanę. Nie obchodzi mnie, czy to będzie 10 czy 20 lat. Nie przestanę. Dopóki nie umrę, nie przestanę, dopóki nie dostąpimy sprawiedliwości. Nie przestanę”.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z detektywem IMPD Jeremy’m Ingramem pod numerem 317-327-3475 lub o wysłanie wiadomości e-mail na adres jeremy.ingram@indy.gov.Source link