• Cyganka Rose Blanchard, znana z udziału w morderstwie swojej matki, ogłosiła, że ​​jest w ciąży, wyrażając chęć zapewnienia dziecku lepszego wychowania, niż miała sama.
  • Ujawniła, że ​​jej dziecko ma urodzić się w styczniu, nieco ponad rok po jej wyjściu z więzienia w Missouri.
  • Blanchard powiedziała, że ​​chce być troskliwą matką, która pragnie zapewnić swojej córce wszystko, czego brakowało jej w dzieciństwie.

Cyganka Rose Blanchard, która po latach zmuszania jej do udawania ciężkiej choroby namówiła swojego byłego chłopaka do zabicia swojej matki, ogłosiła we wtorek, że ona jest w ciąży i pragnie zapewnić swojemu dziecku wszystko, czego jej samej brakowało, gdy dorastała.

Blanchard powiedziała w filmie na YouTube, że dziecko ma przyjść na świat w styczniu, czyli nieco ponad rok po tym, jak została uwolniona z więzienia dla kobiet na północny wschód od Kansas City, Missouri.

„Po prostu chcę być dobrą matką dla mojego dziecka” – powiedziała, a jej głos się załamał. „Chcę być wszystkim, czym moja matka nie była”.

GYPSY ROSE BLANCHARD ZOSTAJE GWIAZDĄ INTERNETU Z JEDNEJ NOCY PO WYJŚCIU Z WIĘZIENIA

Sprawa Blanchard wzbudziła zainteresowanie ogólnokrajowych tabloidów po tym, jak pojawiły się doniesienia, że ​​jej matka, Clauddine „Dee Dee” Blanchard, która została zamordowana w 2015 r., trzymała córkę w niewoli, zmuszając ją do korzystania z wózka inwalidzkiego i sondy do karmienia.

Cygańska Róża mówi

Gypsy Rose Blanchard przemawia na scenie podczas wydarzenia w The Grove 1 maja 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii. Blanchard, która zwerbowała swojego byłego chłopaka, aby zabił jej matkę po latach zmuszania jej do udawania, że ​​jest ciężko chora, ogłosiła we wtorek, że jest w ciąży. (Philip Faraone/Getty Images)

Dee Dee Blanchard oszukała lekarzy, zmuszając ich do wykonania niepotrzebnych procedur, mówiąc im, że dokumentacja medyczna jej córki zaginęła w czasie huraganu Katrina, powiedział adwokat Gypsy Rose Blanchard.

Adwokat stwierdził, że matka cierpiała na zespół Münchhausena, zaburzenie psychiczne, w którym rodzice lub opiekunowie szukają współczucia, opowiadając o wyolbrzymionych lub zmyślonych chorobach swoich dzieci.

Matka i córka otrzymały darowizny na cele charytatywne od organizacji Habitat for Humanity, a nawet dom w pobliżu Springfield w stanie Missouri.

Gdy Gypsy Rose Blanchard skończyła 23 lata, dostarczyła nóż swojemu ówczesnemu chłopakowi i ukryła się w łazience, podczas gdy on wielokrotnie dźgał jej matkę, zgodnie z oświadczeniem o prawdopodobnej przyczynie. Następnie Gypsy i Nicholas Godejohn, którego poznała na chrześcijańskiej stronie randkowej, udali się autobusem do domu Godejohna w Wisconsin, gdzie zostali aresztowani.

Godejohn odsiaduje karę dożywotniego więzienia w stanie Missouri. Prokuratorzy zawarli ugodę z Blanchard z powodu nadużyć, których doświadczyła. Ostatecznie znalazła sposób, by wybaczyć matce i sobie, powiedziała wkrótce po wyjściu na wolność, promując dokumentalny serial Lifetime „The Prison Confessions of Gypsy Rose Blanchard” i własną książkę elektroniczną „Released: Conversations on the Eve of Freedom”.

Wcześniejsze relacje obejmowały dokument HBO z 2017 r. „Mommy Dead and Dearest” oraz miniserial Hulu z 2019 r. „The Act”.

Blanchard powiedziała w nowym filmie, że wie, że niektórzy uważają, że nie jest gotowa, aby zostać matką, że jest na to za wcześnie. Ale była zbywająca, mówiąc, że nikt nigdy nie jest naprawdę gotowy dla rodzicielstwa.

„To niesamowite uczucie, gdy cały twój świat się zmienia i nagle nie chodzi o ciebie” – powiedziała. „Nie chodzi o nic innego, jak tylko o to maleńkie życie, które jest w tobie i za którego ochronę teraz odpowiadasz. A to maleńkie życie to dziecko, maleńki człowiek, który jest twój i musisz się upewnić, że go chronisz, kochasz, opiekujesz się nim. I o wszystkie rzeczy, które chciałabym mieć, gdy byłam mała”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Powiedziała, że ​​ojcem dziecka jest Ken Urker, więzienny przyjaciel korespondencyjny, który oświadczył się Blanchard, gdy była w więzieniu. Później się rozstali, a ona zamiast tego wyszła za mąż za Ryana Scotta Andersona, nauczyciela edukacji specjalnej z Lake Charles w Luizjanie. Jednak wkrótce po jej wyjściu z więzienia Blanchard i Anderson rozstali się, a teraz wróciła do Urkera. Blanchard powiedziała, że ​​ciąża nie była planowana, ale zarówno ona, jak i Urker są podekscytowani i zdecydowani na założenie rodziny razem.

„Nie mogłabym być szczęśliwsza” – powiedziała, przyznając jednocześnie, że związek jest niekonwencjonalny. „Wszystko, co kiedykolwiek mi się przydarzyło w życiu, nagle przestało mieć znaczenie, ponieważ wszystko to doprowadziło mnie do tego, kim jestem dzisiaj i doprowadziło mnie do tego momentu, właśnie tutaj, właśnie teraz. I to jest błogosławieństwo”.Source link