Dave Portnoy, założyciel Barstool Sports, wyśmiał aktora George’a Clooneya za to, że czekał aż trzy tygodnie po swojej pełnej gwiazd akcji zbierania funduszy, podczas której zebrał miliony dolarów na rzecz Prezydent Biden przyznać, że jest „warzywem”.

„George Clooney, jaki ten facet jest k—— bohaterem, co? Występuje dziś — teraz, ten facet zorganizował zbiórkę funduszy, zebrał dziesiątki milionów, był współprzewodniczącym Bidena, trzy tygodnie temu. Dzisiaj wychodzi, on jest taki, 'Zgadnij co? Facet, którego widziałeś w debacie, to warzywo, to f—— Biden, on jest warzywem. Był warzywem trzy tygodnie temu.’ Zachowuje się, jakby robił coś bohaterskiego.

Clooney wezwał Bidena do wycofania się z wyścigu w 2024 r. w eseju gościnnym w New York Times w środę, pisząc: „To druzgocące, ale Joe Biden, z którym byłem trzy tygodnie temu na zbiórce funduszy, nie był Joe Bidenem 'wielkiej sprawy’ z 2010 r. Nie był nawet Joe Bidenem z 2020 r. Był tym samym człowiekiem, którego wszyscy widzieliśmy na debacie”.

Dodał, że „liderzy partii muszą przestać mówić nam, że 51 milionów ludzi nie widziało tego, co my właśnie zobaczyliśmy” w debacie. „Jesteśmy tak przerażeni perspektywą drugiej kadencji Trumpa, że ​​postanowiliśmy zignorować każdy znak ostrzegawczy”.

CHARLAMAGNE MÓWI „WSZYSTKO, CO SŁYSZĘ OD BIDENA, TO EGO”, WZYWA DEMOKRATÓW, BY WYZWALI MU NOMINACJĘ NA DNC

George Clooney z Bidenem

George Clooney, którego widać tutaj z prezydentem Bidenem w 2022 r., w swoim artykule redakcyjnym w środę wezwał prezydenta do wycofania się z wyścigu. (Bonnie Cash/UPI/Bloomberg przez Getty Images)

Aktor dołączył do coraz dłuższej listy Elity Hollywood i megadarczyńcy którzy odwrócili się od Bidena po debacie, gdzie jego niestabilny, słaby i czasami zdezorientowany występ zaniepokoił zwolenników. Członkowie partii Bidena, sojusznicy polityczni i postacie liberalnych mediów również naciskali na prezydenta, aby wycofał się z wyścigu, ostrzegając, że nie może pokonać byłego prezydenta Trumpa.

„No i co z tego, George? Jeśli (Biden) nie wziął udziału w debacie… i nie był warzywem, to po prostu zamierzałeś trzymać język za zębami?” Portnoy kontynuował. „A swoją drogą, jeśli dopiero co dowiedziałeś się, że Biden był warzywem, to gdzie byłeś przez dwa lata? Wszyscy wiedzą, że jest warzywem”.

Portnoy twierdził, że Biden nie potrafi „wejść i zejść ze sceny, nie gubiąc się, mówi o zmarłych, jakby jadł z nimi wczoraj lunch. Nie potrafi, k…, jeździć na rowerze, nie upadając. Nie potrafi wstać i zejść, k…, Air Force One, nie przewracając się. Nie, on jest warzywem. Jest warzywem od dwóch, k…, lat. Demokratów to nie obchodzi”.

ZWOLENNIK BIDENA MICHAEL DOUGLAS MÓWI DLA „THE VIEW”, ŻE JEST „GŁĘBOKO ZANIEPOKOJONY” ZDOLNOŚCIĄ PREZYDENTA DO WYGRANIA

Kontynuował: „Jeśli wiem, że jest warzywem, jeśli Miss Peaches wie, że jest warzywem (odnosząc się do jego psa), jeśli Clooney wie, że jest warzywem, jeśli Obamowie wiedzą, że jest warzywem, jeśli wszyscy na świecie wiedzą, że Joe Biden jest f—— warzywem, to dlaczego wziął udział w tej debacie? Ponieważ Demokraci chcieli pokazać światu, że nie mają innego wyjścia, jak tylko go f—— skopać”, twierdząc, że Demokraci chcą zastąpić go gubernatorem Gavinem Newsomem, którego określił jako „przystojnego faceta z Kalifornii”.

Gavin Newsom z Bidenem

Portnoy twierdził, że Demokraci zawsze potajemnie chcieli wybrać gubernatora Kalifornii Gavina Newsoma, aby kandydował przeciwko byłemu prezydentowi Trumpowi, a nie prezydentowi Bidenowi. (David McNew/Getty Images)

Newsom powiedział, że całkowicie popiera Bidena i nie wystartuje w wyborach przeciwko wiceprezydent Kamali Harris, nawet gdyby zastąpiła go na czele listy.

„To wszystko jest brudną polityką” – powiedział Portnoy.

Powiedział, że Demokraci „byli w porządku” przez ostatnie dwa lata „wkładając nam warzywo w twarz. Są w porządku z organizacją zbiórki pieniędzy trzy tygodnie temu na warzywo. Więc pieprzyć to, niech Trump po prostu wystartuje przeciwko główce sałaty. Szczerze? Głosy prawdopodobnie będą takie same”.

Stwierdził, że ludzie, którzy głosowali na Bidena tak naprawdę nie lubili prezydenta, lecz nienawidzą Trumpa.

„Więc pieprzyć te wszystkie gry i takie tam. Wszyscy wiedzą, że Biden to warzywo. Więc po prostu zróbmy głosowanie” – zażartował. „Trump po jednej stronie, główka sałaty po drugiej”.

Dodał, że chciałby, żeby oszczędzono mu felietonu Clooneya „w stylu: »O mój Boże, Biden to warzywo. Nie możemy« – wy, k… Demokraci, wiecie od dwóch lat, że ten facet to warzywo, a wy ciągle podpieracie warzywo i wkładacie nam główkę sałaty w twarz”.

Trump na wiecu

Portnoy zażartował, że były prezydent Trump powinien startować z główką sałaty, a nie z prezydentem Bidenem. (Eva Marie Uzcategui/Bloomberg przez Getty Images)

Oskarżył Demokratów o chęć wybrania własnego kandydata zamiast „wolnych f—— wyborów innych kandydatów, więc Biden wygrał, a teraz Partia Demokratyczna próbuje powiedzieć, kto będzie następny. To gra”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Podsumował: „Wiedzieli, że jest główką sałaty. Każdy, kto ma mózg, to wiedział”.

Fox News Digital próbowało skontaktować się z przedstawicielami Portnoya i Clooneya, ale nie otrzymało odpowiedzi.Source link