Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Dodatkowo otrzymasz specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium po założeniu konta — bezpłatnie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Bawoły z Kolorado Główny trener Deion Sanders spotkał się w środę z przedstawicielami mediów Big 12 w ramach przygotowań swojego programu do przybycia do konferencji w dalszej części roku.

Sanders’ Buffaloes zaczęli mocno w zeszłym sezonie, wygrywając cztery z pierwszych sześciu gier. Następnie Colorado przegrało w ostatnich sześciu grach i zakończyło rok z wynikiem 4-8, pomimo szumu wokół szkoły przez większość sezonu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Deion Sanders w Las Vegas

Trener główny drużyny Colorado, Deion Sanders, przemawia podczas dni medialnych rozgrywek futbolu akademickiego Big 12 NCAA w Las Vegas w środę 10 lipca 2024 r. (Zdjęcie AP/Lucas Peltier)

Trener Prime powiedział reporterom Uważa, że ​​jest oceniany inaczej niż inni.

„Jestem oceniany w innej skali. Moje zwycięstwa są zupełnie inne niż twoje zwycięstwa” – powiedział, za pośrednictwem 9News„Ty po prostu oceniasz futbol”.

Sanders dodał, że nie może poprowadzić swojego zespołu do sezonu z dziewięcioma zwycięstwami i pozwolić, aby GPA ucierpiało. Powiedział, że program musi wygrywać „w każdej dziedzinie”.

Deion Sanders Big 12 Media Days

Trener główny drużyny Colorado, Deion Sanders, przemawia podczas dni medialnych rozgrywek futbolu akademickiego Big 12 NCAA w Las Vegas w środę 10 lipca 2024 r. (Zdjęcie AP/Lucas Peltier)

TRAVIS HUNTER Z KOLORADO JEST NAJLEPIEJ OCENIANYM SZEROKIM ODBIORCĄ W GRZE WIDEO COLLEGE FOOTBALL 25, WYWOŁUJE DEBATĘ

„Moje zwycięstwa są inne. Musimy wygrywać w każdej dziedzinie. Tak jesteśmy oceniani. Jestem z tym w porządku, ponieważ przychodzimy trochę inni. Więc oczekiwania są większe. Ale to nie tylko piłka nożna, tak było przez całe moje życie. … Oczekiwania, które masz wobec mnie, nigdy nie przeważą nad oczekiwaniami, które mam wobec siebie”.

Sanders będzie musiał również zmierzyć się z faktem, że jego zespół znajduje się w dolnej części rankingu Big 12 ankieta przedsezonowa.

Deion Sanders trenuje podczas meczu wiosennego

Główny trener drużyny Colorado Buffaloes Deion Sanders ogląda mecz wiosenny swojej drużyny rozgrywany na stadionie Folsom Field 27 kwietnia 2024 r. w Boulder w stanie Kolorado. (Matthew Stockman/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Colorado wchodzi na konferencję z masą szumu i krytyki, ale wygranie więcej niż czterech meczów z pewnością podniesie pozycję szkoły. Co więcej, dziewięć lub 10 zwycięstw może zapewnić im miejsce w College Football Playoff, biorąc pod uwagę, że ekspansja rozpocznie się pod koniec tego sezonu.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na X i zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.

Source link