Przedstawiciel Partii Demokratycznej Steven Horsford z Nevady powiedział, że krytycy prezydenta Bidena wydają się być zakorzenione w „ageizmie” i „ableizmu”, a nie jego polityki.

Kongresmen z Nevady pojawił się w poniedziałek wieczorem w programie „CNN NewsNight with Abby Phillip”, a część jego kolegów z Partii Demokratycznej wezwała Bidena do ustąpienia po jego katastrofalnym występie w debacie.

Phillip poinformował, że większość wyborców, w tym Demokraci, ma wątpliwości co do zdolności Bidena do służby, na co Horsford odpowiedział, że rozmowa utknęła w martwym punkcie z powodu „ageizmu”, co uznał za „interesujące”.

GŁÓWNY SOJUSZNIK BIDENA „TROCHĘ MARSZCZY” NIEUSTANNEGO SKUPIANIA SIĘ NA WIEKU BIDENA, ODPOWIADA NA PYTANIA

„Ciekawe jest to, że problem dotyczy bardziej dyskryminacji ze względu na wiek, dyskryminacji ze względu na niepełnosprawność, a nie tego, co zrobił ten prezydent, prezydent Biden” — powiedział Horsford. „Jego wiek nie przeszkodził mu w wyprowadzeniu 50% dzieci z ubóstwa. Jego wiek nie przeszkodził mu w uchwaleniu dwupartyjnego prawa infrastrukturalnego. Jego wiek nie przeszkodził mu w uchwaleniu dwupartyjnego Safer Communities Act w celu ochrony naszej społeczności przed przemocą z użyciem broni palnej. Chodzi o jego doświadczenie i jego uprzejmość, ponieważ naprawdę zależy mu na narodzie amerykańskim”.

Przedstawiciel Steven Horsford w CNN

Kongresmen Steven Horsford bronił prezydenta Bidena przed wezwaniami do ustąpienia na antenie CNN. (Zrzut ekranu CNN)

Horsford jest przewodniczącym Congressional Black Caucus (CBC), który spotkał się z Bidenem podczas wirtualnej rozmowy telefonicznej w poniedziałek, gdy prezydent próbował zapewnić członków swojej partii, że jest w stanie sprostać zadaniu. Podobno podziękował im za ich niezawodne wsparcie i obiecał wzajemne poczucie lojalności.

„Ty mnie wspierałeś, a ja będę wspierał ciebie” Biden powiedział członkom CBC na rozmowie.

Horsford potwierdził również swoje poparcie dla Bidena w segmencie CNN.

„Oczywiste jest, że ten prezydent nadaje się do służby. Walczy o naród amerykański. Wiem, że ponad 14 milionów Amerykanów już na niego zagłosowało, w tym ci w moim stanie Nevada. Musimy uszanować i uszanować wolę wyborców, którzy wybrali go na naszego kandydata Demokratów” – powiedział Horsford.

KORPUS PRASOWY BIAŁEGO DOMU BRONI SIĘ PRZED RELACJĄ O WIEKU BIDENA: „TO SKOMPLIKOWANE”

Horsford Biden

Biden rozmawiał z Horsfordem i Congressional Black Caucus, aby uzyskać poparcie dla przeciwstawienia się krytykom ze strony Demokratów. ((Zdjęcie: Mandel NGAN / AFP) (Zdjęcie: MANDEL NGAN/AFP za pośrednictwem Getty Images))

Choć wydaje się, że Biden ma poparcie CBC, inni demokratyczni ustawodawcy wzywają go do wycofania się z kampanii.

Przedstawiciele Partii Demokratycznej: Mike Quigley, demokrata z Illinois; Seth Moulton, demokrata z Massachusetts; Lloyd Doggett, demokrata z Teksasu; Angie Craig, demokrata z Minnesoty; i Raul Grijalva, demokrata z Arizony, Mikie Sherrill, demokrata z Jersey, wszyscy wyszli na ulice. publicznie wzywając Bidena ustąpić od wtorku.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Do przygotowania niniejszego reportażu przyczynił się Timothy HJ Nerozzi z Fox News.Source link