Kilku najważniejszych doradców kampanii dla prezydenta Bidena dołączy do demokratów z Senatu na spotkaniu w czwartek w Demokratycznym Komitecie Kampanii Senatorskiej (DSCC), podczas gdy ustawodawcy nadal wyrażają swoje obawy dotyczące kandydatury Bidena.

Jak potwierdziło Fox News Digital znajome źródło, doradcy Bidena Mike Donilon i Steve Ricchetti oraz szefowa kampanii Jen O’Malley Dillon wezmą udział w specjalnym spotkaniu poza terenem Kapitolu.

WRAŻLIWY SENATOR DEMOKRATYCZNY PRZERYWA MILCZENIE NA TEMAT SPRAWNOŚCI BIDENA, ŻĄDA OD PREZYDENTA UDOWODNIENIA ZDOLNOŚCI

joe biden na scenie debaty

Prezydent Joe Biden stoi na podium podczas pierwszej debaty prezydenckiej w wyborach w 2024 r. między nim a byłym prezydentem Donaldem Trumpem w studiu CNN w Atlancie w stanie Georgia, w czwartek 27 czerwca 2024 r. (Kevin D. Liles dla The Washington Post za pośrednictwem Getty Images)

We wtorek frakcja Demokratów w Senacie spotkała się na regularnym lunchu, na którym omówiono występ Bidena w debacie i jego znaczenie dla jego kandydatura była omawiana.

Później senator Michael Bennet, demokrata z Kolorado, ujawnił w CNN, że powiedział swoim kolegom, że nie wierzy, że Biden pokona Trumpa w listopadzie. Demokrata jest pierwszym członkiem klubu parlamentarnego, który publicznie to twierdzi.

ZOBACZ: DEMOS NA WZGÓRZU UJAWNIAJĄ, CZY BIDEN JEST GODNY SŁUŻBY DO KOŃCA SWOJEJ KADENCJI

Michael Bennet

Senator USA Michael Bennet (Rod Lamkey-Pool/Getty Images)

We wtorek Demokraci często unikali reporterów w Senacie, a wielu odmówiło odpowiedzi na pytania dotyczące kwalifikacji Bidena do pełnienia urzędu prezydenta.

Senator Cory Booker, DN.J., odpowiedział na pytania, mówiąc: „najważniejszą rzeczą jest pokonanie Donalda Trumpa”.

TOP DEM PRZECZY WCZEŚNIEJSZEJ OBRONY ZDOLNOŚCI BIDENA: „MUSI ZROBIĆ WIĘCEJ”, ABY UDOWODNIĆ, ŻE JESTEŚ

Booker opuszcza senackie spotkanie wywiadowcze

Senator USA Cory Booker (demokrata z New Jersey) opuszcza Senackie Forum na temat Sztucznej Inteligencji w Russell Senate Office Building, 24 października 2023 r., Waszyngton, D.C. (Anna Rose Layden/Getty Images)

W oświadczeniu tymczasowa przewodnicząca Senatu Patty Murray, demokratka z Waszyngtonu, wywierać presję na prezydentatwierdząc, że „Musimy zobaczyć znacznie bardziej energicznego i stanowczego kandydata na szlaku kampanii w bardzo niedalekiej przyszłości, aby przekonać wyborców, że nadaje się do tej pracy”.

WARNER MÓWI, ŻE LUDZIE „ZADAJĄ NIEKTÓRE PYTANIA, KTÓRE MUSZĄ ZOSTAĆ ZADANE” NA TEMAT BIDENA

Joe Biden i Patty Murray

Ostatnie oświadczenie Patty Murray na temat umiejętności Bidena wydaje się przeczyć jej obronie, którą przedstawiła mu w zeszłym miesiącu. (Getty Images)

Zaledwie w zeszłym miesiącu Murray bronił Bidena przed raportem Wall Street Journal, w którym szczegółowo opisano jego rzekomo prywatne oznaki spadku formy.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Rozmawiając z reporterami we wtorek, Ty. Tim Kaine, D-Va.który ubiega się o reelekcję w listopadzie, powiedział: „Ufam, że Joe Biden zrobi coś patriotycznego”. Nie powiedział reporterom, co uważa za coś patriotycznego, ale powiedział, że „to prezydent musi zdecydować”.

Warto zauważyć, że Biden już publicznie oświadczył, że pozostaje w wyścigu.

Otrzymuj najnowsze informacje z kampanii wyborczej 2024, ekskluzywne wywiady i wiele więcej w naszym centrum wyborczym Fox News Digital.

Source link