Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz konto BEZPŁATNIE, aby kontynuować czytanie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Prezenter ABC News George Stephanopoulos ujawnił, że nie sądzi, Prezydent Biden mogą pełnić urząd przez kolejne cztery lata, zaledwie kilka dni po ważnej rozmowie kwalifikacyjnej.

TMZ uzyskano wideo Stephanopoulosa na ulicach Nowego Jorku we wtorek, gdzie zapytano go, czy uważa, że ​​Biden powinien ustąpić.

„Nie sądzę, żeby mógł odsiedzieć wyrok jeszcze przez cztery lata” – odpowiedział Stephanopoulos.

Rzecznik Białego Domu Andrew Bates zwrócił uwagę Fox News Digital na komentarze sekretarza prasowego Białego Domu Karine Jean-Pierre, które zostały wygłoszone na wtorkowej konferencji prasowej, a która powiedziała Peterowi Doocy’emu z Fox News, że prezydent zobowiązuje się do pełnienia urzędu przez pełną drugą kadencję. Kampania Bidena nie odpowiedziała natychmiast na prośbę Fox News Digital o komentarz.

KRYTYCY ATAKUJĄ BIDENA PO WYWIADZIE DLA ABC, KRYTYKUJĄ JEGO ODMOWĘ PODDANIA SIĘ TESTOM POZNAWCZYM: „DYSKWALIFIKUJĄCE”

Biden udziela wywiadu George’owi Stephanopoulosowi z ABC

Prezenter ABC News George Stephanopoulos powiedział, że po kontrowersyjnym wywiadzie przeprowadzonym w ubiegłym tygodniu nie sądzi, aby prezydent Biden był w stanie pełnić swój urząd przez kolejne cztery lata. (Getty Images)

Stephanopoulos spotkał się z Bidenem, aby udzielić prezydentowi pierwszego ogólnokrajowego wywiadu od czasu jego fatalnego występu w debacie w zeszłym miesiącu, co wywołało bezprecedensowe apele ze strony przedstawicieli mediów, a nawet rosnącej liczby Demokratów, domagających się wycofania go z wyścigu o reelekcję w 2024 r.

Wywiad ABC był powszechnie postrzegany jako test dla Bidena, który miał pokazać, że ma zdolności umysłowe, aby kontynuować starania o reelekcję. Jednak 22-minutowe spotkanie nie złagodziło napięć w jego partii.

BIDEN WIELOKROTNIE UNIKA PYTAŃ, CZY PODDA SIĘ BADANIU NEUROLOGICZNEMU: „NIKT NIE POWIEDZIAŁ, ŻE MUSZĘ”

Biden wzbudził zdziwienie, gdy wyraził niepewność co do tego, czy oglądał debatę CNN, odpowiadając Stephanpoulosowi: „Nie sądzę, nie”.

Zszokował cały kraj, gdy odmówił poddania się testowi funkcji poznawczych, wielokrotnie powtarzając, że jest testowany każdego dnia, pełniąc funkcję naczelnego dowódcy.

Prezydent Biden rozmawia z George'em Stephanopoulosem z ABC

George Stephanopoulos z ABC przeprowadził wywiad z prezydentem Bidenem w swoim pierwszym wywiadzie od czasu debaty prezydenckiej, która odbyła się w zeszłym miesiącu. (Zdjęcie ABC za pośrednictwem Getty Images)

Biden rozwścieczył również Demokratów, gdy powiedział, że zadowoli się hipotetyczną porażką z byłym prezydentem Trumpem, pod warunkiem, że „da z siebie wszystko”.

„Słuchajcie, Biden wyglądał lepiej i z pewnością był bardziej spójny niż podczas debaty, ale w tym wywiadzie nie ma nic, co mogłoby uspokoić nerwy zdenerwowanych Demokratów, którzy obawiają się, że Joe Biden zmierza ku przegranej w tym wyścigu, przegranej z Donaldem Trumpem” – powiedział Jonathan Karl, główny korespondent ABC News w Waszyngtonie powiedział Stephanopoulosowi w reakcji na wywiad w piątek.

BIDENA ZANOTOWANO ZA BRAK PEWNOŚCI, CZY OGLĄDAŁ DEBATĘ: „ON NIE WIE???”

„W rzeczywistości u niektórych z tych osób wywiad ten budzi nowe obawy, szczególnie z powodu faktu, że nie chce on lub nie zdaje sobie sprawy z faktu, że znajduje się w opłakanej sytuacji w kontekście kampanii, że przegrywa, zdaniem wielu Demokratów, a szczerze mówiąc, w sondażach, które pan zacytował, z Donaldem Trumpem” – powiedział.

Joe Biden

Prezydent Biden zszokował cały kraj swoim fatalnym występem w debacie, co wywołało wezwania do wycofania się z wyścigu o nominację w 2024 r. (Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Kilka członkowie mediównajbardziej zagorzali przedstawiciele rady redakcyjnej The New York Times, wezwali Bidena do wycofania się z wyścigu w 2024 r. Tymczasem Demokraci są coraz bardziej podzieleni w kwestii poparcia 81-letniego prezydenta.

ABC News i Stephanopoulos nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę o komentarz.Source link