Feniks Merkury gwiazda Natasha Cloud i środkowy Indiana Fever Temi Fagbenle musieli zostać rozdzieleni podczas meczu w niedzielne popołudnie.

Gdy do końca drugiej kwarty pozostało około 4:48, Fagbenle została sfaulowana, gdy próbowała podejść do rzutu. Po gwizdku próbowała po prostu dokończyć akcję, wrzucając piłkę z powrotem do kosza.

Koleżanka z drużyny Fagbenlego, Erika Wheeler, i koleżanka z drużyny Clouda, Sophie Cunningham, próbowały wyprosić swoje koleżanki z drużyny, żeby wszyscy mogli się skupić.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Temi Fagbenle na linii rzutów wolnych

Temi Fagbenle z drużyny Indiana Fever wykonuje rzut wolny podczas meczu z Mercury 30 czerwca 2024 r. w Footprint Center w Phoenix w Arizonie. (Kate Frese/NBAE za pośrednictwem Getty Images)

Natasza Chmura

Natasha Cloud z Mercury podczas meczu z Indiana Fever 30 czerwca 2024 r. w Footprint Center w Phoenix w Arizonie. (Barry Gossage/NBAE za pośrednictwem Getty Images)

Gracze obu drużyn zgromadzili się zbyt blisko siebie i zaczęli na siebie krzyczeć.

Cloud i Fagbenle zderzyli się twarzą w twarz, ale na boisko weszli zawodnicy obu drużyn, aby ich rozdzielić.

Sędziowie WNBA przyznali przewinienia techniczne czterem zawodniczkom – Cloud i Kahleah Copper z Mercury oraz Gracze gorączkowi Fagbenle’a i Wheelera.

CAITLIN CLARK CHWALI DZIECIŃSKĄ IDOLE DIANĘ TAURASI PRZED PIERWSZYM MECZEM WNBA: „JEDNA Z NAJLEPSZYCH ZAWODNICZEK”

Nie był to jedyny przypadek ostrej gry w trakcie meczu.

Centrum Merkurego Brittney Griner została ukarana faulem technicznym za incydent z gwiazdą Fever Aliyah Boston. Napastniczka Fever NaLyssa Smith została ukarana faulem rażącym nr 1 po błędnym uderzeniu łokciem w środek ciała Diany Taurasi na 45,8 sekundy przed końcem pierwszej połowy.

Temi Fagbenle faulowany

Temi Fagbenle z Indiana Fever wbiega pod kosz w meczu z Mercury 30 czerwca 2024 r. w Footprint Center w Phoenix. (Barry Gossage/NBAE przez Getty Images)

Do przerwy Phoenix objął prowadzenie 49-38. Griner i Taurasi prowadzili wśród wszystkich strzelców, zdobywając po 13 punktów.