Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Dodatkowo otrzymasz specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium po założeniu konta — bezpłatnie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Barbara Eden od razu poczuła, że ​​jest „chemia” między nią a Larrym Hagmanem, kolegą z planu serialu „I Dream of Jeannie”.

„Wiedziałem to od chwili, gdy Larry przyszedł do studia – mieliśmy coś” – powiedział gwiazdor sitcomu „wielcy telewizyjni” w środę.

„Między nami była więź” – powiedział 92-latek.

GWIAZDA „I DREAM OF JEANNIE” BARBARA EDEN OPOWIADA O SWOIM 30-LETNIM MAŁŻEŃSTWIE: „MUSICIE SIĘ BARDZO LUBIĆ”

Eden wspominała, że ​​podczas kręcenia sceny nagle zarzuciła Hagmana na szyję.

Barbara Eden w objęciach Larry'ego Hagmana

Larry Hagman był oszołomiony, gdy Barbara Eden po raz pierwszy objęła go w ramiona. (NBCU Photo Bank/Getty Images)

„Później powiedział mi, że przestraszyłam go na śmierć” – zaśmiała się. „Powiedziałam: „Co?”. Nie spodziewał się, że to zrobię. Myślał, że się przytulę… ale zorientowałam się, że Jeannie była bardziej chłopczycą. Bardziej otwartą osobą. Nie była uwodzicielską (istotą)… ale była otwarta na wszystko. Była ciekawa. Była rybą wyjętą z wody”.

Barbara Eden robi śmieszną minę Larry'emu Hagmanowi, wyglądając na zirytowaną.

Larry Hagman był „irytowany” na planie, ale „nigdy w stosunku do mnie” – powiedziała Barbara Eden. (NBCU Photo Bank/Getty Images)

Eden przyznała, że ​​Hagman potrafił być „irytujący” na planie, ale podkreśliła, że ​​„nigdy w mojej obecności”.

„Chciał, żeby wszystko było idealne” – wyjaśnił Eden. „I był swoim najgorszym wrogiem. Szybko się uczysz, że nie zawsze osiągniesz swój cel, krzycząc o tym. Chcieli go zwolnić. Zamierzali go puścić. Zapytali mnie, a ja powiedziałem: „Nie, on jest tego wart”. I był. Był naprawdę dobry (we) wszystkim, co robił”.

Barbara Eden udaje dżina, a Larry Hagman na nią patrzy.

Barbara Eden i Larry Hagman zostali dobrymi przyjaciółmi. (NBCU Photo Bank/NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images za pośrednictwem Getty Images)

Hagman, który kontynuował gwiazda w filmie „Dallas” jako JR Ewingzmarł w 2012 roku. Miał 81 lat.

Eden wspominała także czas, kiedy pracowała u boku Elvisa Presleya w filmie „Flaming Star” z 1960 roku. Temperatury rosły – przynajmniej tak myślała opinia publiczna.

ZOBACZ: SCENA Z BORDELU ELVISA PRESLEYA Z 1968 R. ZOSTAŁA WYCIĘTA, BO BYŁA ZBYT SUKIENNA: DOC

Przez lata szeptano, że aktorka została uwiedziona przez Króla, gdy kamery przestały pracować. Ale 64 lata później Eden położył kres plotkom.

„Byliśmy po prostu dobrymi przyjaciółmi” – upierała się, mówiąc o piosenkarzu. „Poznałam go, gdy właśnie wyszedł z wojska. Był bardzo szczęśliwy”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA ROZRYWKOWEGO

Elvis Presley w kowbojskim stroju, z policzkiem w pobliżu Barbary Eden.

Barbara Eden i Elvis Presley wystąpili w filmie „Płonąca Gwiazda” z 1960 roku. (20th Century-Fox/Getty Images)

We wrześniu 2023 r. Eden opowiedziała Fox News Digital o przyjaźni z Presleyem.

Gdy para kręciła film „Płonąca Gwiazda” piosenkarz był już w związku romantycznym z kimś za granicą. Miał jednak pewne obawy co do przeniesienia ich związku na wyższy poziom.

„Elvis opowiedział mi o dziewczynie, która mu się bardzo podobała” – powiedziała Eden.

„Powiedział: 'Chcę wiedzieć, jak ty i twój mąż przetrwacie ten biznes. Trochę się martwię, że sprowadzimy ją do Stanów Zjednoczonych’”.

Barbara Eden wygląda na przestraszoną i stoi za Elvisem Presleyem, który trzyma pistolet.

Barbara Eden powiedziała Fox News Digital, że Elvis Presley prosił go o radę, jak odnaleźć się w związku w Hollywood. (Bulwar Zachodzącego Słońca/Corbis za pośrednictwem Getty Images)

W tym czasie Eden była żoną aktora Michaela AnsaryPresley był ciekaw, jak udało im się pozostać razem w Hollywood.

„Powiedziałem mu: 'To nasza praca’” – podzielił się Eden. „’On jedzie w plener, ja jadę w plener. Ale zawsze jesteśmy razem. Tak zarabiamy pieniądze, ale jesteśmy zespołem. I dopóki wy dwoje jesteście zespołem, to wszystko będzie działać.’ Ale Elvis się martwił. 'Po prostu nie wiem’” – mówił.

PODOBA CI SIĘ TO, CO CZYTASZ? KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ WIADOMOŚCI Z ROZRYWKI

Barbara Eden uśmiecha się obok Michaela Ansary ubranego w smoking.

Kiedy Barbara Eden poznała Elvisa Presleya, była żoną Michaela Ansary (na zdjęciu). (Max B. Miller/Fotos International/Getty Images)

„Był tak dobrze wychowanym dżentelmenem” – dodała Eden. „Po prostu cudownie się z nim pracowało. Przychodziłem na plan, a on od razu przysuwał mi krzesło. Aktorzy tego nie robią. Ale był wobec mnie tak uprzejmy i uprzejmy. Był naprawdę miłym facetem w tym biznesie. Pamiętam, że miał na planie swojego ojca i innego mężczyznę, którego nazywał kuzynem, ale później dowiedziałam się, że to nie był kuzyn. Ale wszyscy po prostu siedzieli razem, grali na gitarze i śpiewali.

Elvis Presley obejmuje Barbarę Eden.

Barbara Eden nie miała pojęcia, że ​​Elvis Presley już rozmawiał ze swoją przyszłą żoną — Priscillą Presley. (20th Century-Fox/Getty Images)

„Cóż, rzeczywiście, przyprowadził tę dziewczynę — i była to Priscilla.”

Presley miał 24 lata i stacjonował w Niemczech podczas służby w armii, kiedy w 1959 roku poznał 14-letnią Priscillę Beaulieu. Za zgodą niechętnych rodziców Priscilli para spędzała ze sobą coraz więcej czasu. Po powrocie Presleya do Stanów kontynuowali korespondencję na odległość. W 1963 roku Priscilla przeprowadziła się do Ameryki, aby być z Presleyem.

Eden powiedziała, że ​​„nie miała pojęcia”, jak młoda jest Priscilla.

Priscilla Presley uśmiecha się obok portretu Elvisa Presleya z armii

Szesnastoletnia Priscilla Beaulieu siedzi przed portretem umundurowanego Elvisa Presleya i pisze list do piosenkarza i gwiazdy filmowej. (Getty Images)

„Była dla mnie bardzo młoda” – powiedziała Eden. „Poznałam ją niedawno i opowiedziałam jej historię o Elvisie. Jest cudowną kobietą i bardzo ją lubię”.

Presley i Priscilla pobrali się w 1967 roku, a w 1968 roku powitali na świecie córkę, Lisę Marie Presley. Para zakończyła związek w 1973 roku. Elvis zmarł w 1977 roku w wieku 42 lat.

Eden powiedziała, że ​​nadal miło wspomina Presleya.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Barbara Eden w białej, kwiecistej marynarce i białych spodniach, trzymająca poręcz

Barbara Eden dzisiaj. (Franziska Krug/Getty Images dla Marcela Remusa)

„Zaskoczyło mnie, jaki był przyzwoity i po prostu normalny facet” – wyjaśniła. „Chyba mnie to zaskoczyło, bo znałam go tylko z jego cudownego śpiewu i kołyszących się kolan i tego wszystkiego. Ale powinnam była wiedzieć lepiej… Był bardzo inteligentnym, utalentowanym, słodkim mężczyzną. A w (naszym) filmie dostał najlepsze recenzje. Nie przyniosło to pieniędzy, jakie zarobiły jego inne filmy, ale zyskał uznanie za to, że jest naprawdę dobrym, naturalnym aktorem”.

Eden opisała także, jak później zaprzyjaźniła się z Hagmanem.

Barbara Eden całuje Larry'ego Hagmana.

Barbara Eden (po lewej) całuje Larry’ego Hagmana podczas 2. dorocznej gali rozdania nagród TV Land Awards, która odbyła się w Hollywood Palladium 7 marca 2004 r. w Hollywood w Kalifornii. (Frank Micelotta/Getty Images)

„Och, potrafił utrzymać wszystko w ruchu na planie” – powiedziała Eden. „Larry zawsze był pełen energii. To było świetne. Po prostu go uwielbiałam. To, co naprawdę ceniłam w Larrym, to to, jaki był utalentowany. To był człowiek, który potrafił zrobić wszystko, gdy kamera kręciła. Naprawdę dobrze się bawiłam z Larrym”.Source link